Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Petr Kramný před soudem roní slzy pro mrtvou manželku a dceru… Přitom si píše erotické dopisy s novou přítelkyní!

Petr před soudkyní dělá neviňátko, ale v cele se mění v erotického
démona.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Vždycky, když předstoupí před veřejnost, tak se skoro hroutí a chtěl by zpět svou manželku Moniku a dceru Klárku. Jenže jak za ním zaklapnou dveře cely, tak na ně zapomene, vrhne se k tužce a papíru, kam píše všechny své erotické touhy. A kam to posílá? Své nové známosti. Oslovuje ji láskyplně Venduška!

Vypadá jak neviňátko, který nemyslí na nic jiného než na svou mrtvou rodinu. Jenže jak přijde od soudu zpět do cely, tak je z Petra Kramného erotický démon. Ten si od doby, co zemřela za záhadných okolností jeho žena Monika a dcera Klárka, tak našel v pořadí již třetí přítelkyni

Té vypisuje, co by jí chtěl všechno dělat, kdyby byli spolu o samotě. Všechny opisy dopisů má mít deník Blesk, který informaci o jeho nové lásce, která chodí i na jeho procesy a tyká si s Petrovou maminkou, přinesl.

„Už nikdy neuvidím ten radostný a šťastný výraz ve tváři Moniky a Klárky. Moje holky nemůže nikdy nikdo nahradit,“ tvrdil v první den procesu. Jenže zapomněl hodně brzy. V jeho mysli je nahradila žena, která se i přesto, že s ním nikdy nebyla o samotě, nebojí psát dost intimní věci, za které by se prý nemusel stydět i chlívák markýz de Sade.

Podle všeho by se měla Venduška objevit i zítra na posledním stání u ostravského soudu, kde bude vynesen rozsudek, jestli její milý zabil manželku a dceru či ne. Samozřejmě vás o všem budeme informovat.

Související články

Další články