Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová se měli brát. Zvrat přišel po napadení nožem

Kolečko a Nesvačilová se měli brát. Vše změnilo napadení
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz, profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
ŠKATULATA

Sága lásek Petra Kolečka (39) pokračuje a zdaleka jí není konec. Jak dnes ví v ČR snad už každý, i ten, kdo běžně nesleduje pikantnosti ze soukromí známých osobností, autor seriálu Most! si proti všem předpokladům nedávno nevzal svou milenku Denisu Nesvačilovou (31), nýbrž svou ex Anetu Vignerovou (35), která mu přitom v prosinci vzkázala, že u ní už šanci nedostane. Co se dělo v zákulisí tohoto bouřlivého vztahu, že vyústil až ve veselku?

Scénárista Petr Kolečko zdaleka nepatří k vizuálně nejatraktivnějším mužům českého showbyznysu, má ale takové osobní kouzlo, že se o něj přetahují hned dvě velmi zajímavé dívky.

Když jeho sem tam bývalka, modelka Aneta Vignerová, zjistila na přelomu srpna a září, že si její druh a otec jejich společného syna Jiříčka nabrnknul umělkyni ze svého seriálu Pálava, zrzavou a vášnivou herečku Denisu Nesvačilovou, vypadalo to na tradiční rozpad vztahu. Jenže nebyl. Za pár měsíců se k sobě vrátili. Přišlo odpuštění, oznámili to světu, načež o několik dnů později už Petr zase dováděl s Denisou. A tehdy Aneta prohlásila, že Petr už třetí šanci nedostane.

Možná už v té době jsme ale měli nepatrný náznak budoucnosti. Těžko říci, co tím Vignerová myslela, ale možná, že se jí Petr vyznal, co je skutečným důvodem jeho zmatků v hlavě, a proto neztrácela naději.

Proběhly tu skoro zásnuby a prodávání baráku, abychom si vytvořili nové a pevné zázemí. Takže jen chci, aby, kdyby se na to třeba jedna dotyčná osoba dívala, a já myslím, že se na to dívat bude, tak aby věděla, s kým má co do činění. Takže tak. Prostě to bude tvrdý,“ pronesla Vignerová záhadně v polovině loňského prosince.

Pomalu to znělo jako „pohrůžka“ tím, že to stejně nakonec dopadne jinak.

Zaslepená Denisa Nesvačilová už plánovala vdavky

Jenže láskou zaslepená Denisa Nesvačilová žila ve vzdušných zámcích a dokonce už plánovala svatbu. I tu jí měl Petr údajně slíbit „Petr je strašně zabouchnutý. Anetu si nikdy vzít nechtěl, s Denisou už má ale i datum,“ tvrdili známí z okruhu herečky a scénáristy.

Možná že právě tyto naše informace vyburcovaly Anetu k protiakci, uraženost odhodila stranou a dala veškerou energii do poslední šance zachránit, co se dá. Vždycky přece toužila po úplné rodině, rozvod otce a matky pro ní zůstal do dospělosti silným traumatem. Asi proto si řekla, že i tak, po všech zvláštních nevěrných událostech, jí stojí za to Jiříčkovi přivést tátu zpátky domů.

Rozhodnutí

Zásadní se ale zdá být hlavně doba těsně před Českým lvem, na které se Kolečko objevil se zafačovanou levou rukouSice vyprávěl, že to byla nehoda, ale později Blesk přinesl zprávy, podle nichž v inkriminovaný den přišla na telefon Petra žhavá fotka Anety, což Denisu mělo rozpálit doběla a proto na něj prý spontánně vystartovala.

„Ale bylo tam víc příčin. Jednak noc předtím nespal doma, ale ani u Anety, prostě měl divokou párty. A Denisa se s ním taky hádala proto, že za každou cenu s ním toužila jít na předávání filmových cen, což se mu nechtělo,“ sdělily redakci dva na sobě nezávislé zdroje.

Denisino přání se nakonec splnilo, jenže ostrá a bolestivá výměna názorů měla fatální následky. Po ošetření zranění měl Petr odjet za Anetou, která ho pak utěšovala. A na Českém lvu to později taky nebylo nic moc: když tu reportéři chtěli po Kolečkovi potvrzení, že s Denisou chodí, odmítl to. Vlastně ji zapřel.

A nejspíš bouřlivé události posledních dnů ho v té době donutily znovu vážně uvažovat o finálním výběru partnerky. Asi v těch hodinách se nejspíš skutečně rozhodl, že Aneta je větší terno. A proto si ji, jak Vignerová potvrdila na svém Instagramu, vzal 14. 3. 2023 za manželku.

Nesvačilové zbyly oči pro pláč, její kamarádi a kamarádky ale předpokládají, že po odeznění prvotního šoku bude schopná Kolečkovi opět odpustit. Tak jako předtím mnohokrát. „Nevěřím, že kdyby přišel s prosíkem, že by řekla ne. Zase by se nechala ošálit dalšími řečičkami, že musel a podobně. Umí to s ní,“ myslí si hereččini přátelé, které oslovila redakce eXtra.cz. A jak známe apetit Petra Kolečka a vztah jeho dvou múz k udržování zdravých partnerství, současná situace zdaleka nemusí být poslední kapitolou příběhu této trojice…

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy