Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Petr Kolář prodává dům za 30 milionů: Šok z přívalu zájemců, všichni mu chtějí nahlédnout do ložnice

Petr Kolář prodává svou vilu.
Zdroj: profimedia.cz, eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 5 fotografií

Rocker Petr Kolář (51) prodává dům v pražské Uhříněvsi, cení si ho na 29 a půl milionu korun. Když se zpráva rozkřikla, musel podle informací eXtra.cz učinit opatření, aby neměl obývák plný zvědavců.

Petr Kolář: Zbavuje se pohodlí

Cihlový dům, který zvenku evokuje stavby ve Velké Británii, má 253 metrů čtverečních a stojí na pozemku o velikosti 863 m2. V přízemí je kromě propojené kuchyně s jídelním stolem a obývákem také nahrávací studio a pracovna, nechybí ale ani přístup pod zastřešenou pergolu, která se dá použít k příjemnému posezení i v zimě.

V patře pak nechybí dětský pokoj, pokoj pro hosty a ložnice pro majitele domu s vlastní koupelnou.

Zpěvák Petr Kolář má také na pozemku krytý bazén a součástí domu je i garáž pro jedno auto.

Opatření proti zvědavcům

Tohoto luxusu se nyní vzdává, takže se jeho dům objevil v inzerátu na jednom z nejznámějších českých realitních serverů.

Podle zdrojů eXtra.cz blízkých zpěvákovi se nyní nahrnula řada zvědavců, kterým nestačí virtuální prohlídka nemovitosti a chtějí si jeho bydlení přijít očíhnout osobně.

„Už musel udělat opatření, protože tady opravdu nikdo neví, jestli jde o vážné zájemce, nebo prostě jen ty, kteří se chtějí podívat na bydlení tváře populární z obrazovky,“ tvrdí náš zdroj.

Dluhy

Petr Kolář Blesku potvrdil prodej, dál se ale nevyjádřil. Jen odmítl, že by chtěl exekutor nyní jeho dům prodat kvůli dlužnému výživnému. Taková úvaha sice padla, ale jak redakce eXtra.cz zjistila z justičních databází, prodej byl už v srpnu 2020 odložen.

Exekuce ale dál běží, protože miminálně určitou dobu neplatil na své dva syny měsíční výživné 31 tisíc korun.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy