Když před nedávnem slavil český Milan Drobný sedmdesáté narozeniny, byla to pro něj jistě velká událost. Rozhodně ale tehdy neměl nejmenší tušení, že jednomu z jeho hostů, Petru Kolářovi se podaří upřít na osudný večer zrak celého národa.

Na večírku vznikla fotografie, která vejde do dějin tuzemského bulváru. Dnes už můžeme s jistotou prohlásit, že legendární snímek, nad kterým kroutili hlavou čtenáři bulváru nejen u nás, ale i v několika evropských zemích, nebyl ani zdaleka Petrovým posledním skandálem.

Vylít se jako váza, odcházet z večírku s vyhlášenou slavomankou, nečumět se pod nohy, ale na případné slečny dávačky okolo, u toho se rozsekat na schodech a i přes rozlité pití a málem rozmlácenou hlavu si za každou cenu chránit pytlíček v ruce s kokainem či pervitinem a nechat se u toho ještě nafotit je skoro nepřekonatelný majstrštyk.

Petr se ale překonává rád!

Oslava na počest Petra Muka měla z pohledu „drsného rockera“ Péti dost podobný průběh jako zmiňovaný večírek, kde si nabil držku na schodech. Podle blesk.cz do sebe na baru házel jednoho panáka za druhým. V alkoholovém oparu se mu zachtělo trochu toho sexu a neváhal se kvůli tomu plazit po okolo stojících ženách jako améba. Když z něj slečna sundala jednu ruku, už na ní měl druhou.

Utěšovatelku našel v „herečce“ Nadi Vinecké. Ta si neváhala v přeplněném baru vyhrnout tričko a nechat Petrem osahávat prsa. Nakonec známý nevěrník zajel Naďě rukou do kalhotek ve stylu Smolíčka pacholíčka, tedy jen dva prstíčky si ohřejeme a hned zase půjdeme, následovalo pár polibků, které vypadaly v podání dvou lidí na šrot velmi chutně, a bylo po všem.

Petře, moc se těšíme na vysvětlení (chápeme a trpělivě čekáme na vystřízlivění). Jsme si vědomi toho, že jsi jen obětí shody okolností, a to takové, že se nikdy v historii vesmíru ještě nestala a tutově ani nestane, a zlá média jsou proti tobě zaujatá. Dopadlo to nakonec? Nám to říct můžeš.