Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Petr Kolář jede bobry! Mediální sebevraždu zakončil po fotce s kokainem žadoněním o sex

Petr a alkohol jsou velmi dobří přátelé.
Zdroj: showpix.cz
Petr Kolář je naprosto nepoučitelný. Sice se zjevně poučil z našich rad a pytlík s drogami, který neví, jak se k němu minule dostal, se k němu tentokrát nedostal (rozuměj, nenechal se s ním vyfotit), ale pro změnu se mu zachtělo sexu.

Když před nedávnem slavil český Milan Drobný sedmdesáté narozeniny, byla to pro něj jistě velká událost. Rozhodně ale tehdy neměl nejmenší tušení, že jednomu z jeho hostů, Petru Kolářovi se podaří upřít na osudný večer zrak celého národa.

Na večírku vznikla fotografie, která vejde do dějin tuzemského bulváru. Dnes už můžeme s jistotou prohlásit, že legendární snímek, nad kterým kroutili hlavou čtenáři bulváru nejen u nás, ale i v několika evropských zemích, nebyl ani zdaleka Petrovým posledním skandálem.

Vylít se jako váza, odcházet z večírku s vyhlášenou slavomankou, nečumět se pod nohy, ale na případné slečny dávačky okolo, u toho se rozsekat na schodech a i přes rozlité pití a málem rozmlácenou hlavu si za každou cenu chránit pytlíček v ruce s kokainem či pervitinem a nechat se u toho ještě nafotit je skoro nepřekonatelný majstrštyk.

Petr se ale překonává rád!

Oslava na počest Petra Muka měla z pohledu „drsného rockera“ Péti dost podobný průběh jako zmiňovaný večírek, kde si nabil držku na schodech. Podle blesk.cz do sebe na baru házel jednoho panáka za druhým. V alkoholovém oparu se mu zachtělo trochu toho sexu a neváhal se kvůli tomu plazit po okolo stojících ženách jako améba. Když z něj slečna sundala jednu ruku, už na ní měl druhou.

Utěšovatelku našel v „herečce“ Nadi Vinecké. Ta si neváhala v přeplněném baru vyhrnout tričko a nechat Petrem osahávat prsa. Nakonec známý nevěrník zajel Naďě rukou do kalhotek ve stylu Smolíčka pacholíčka, tedy jen dva prstíčky si ohřejeme a hned zase půjdeme, následovalo pár polibků, které vypadaly v podání dvou lidí na šrot velmi chutně, a bylo po všem.

Petře, moc se těšíme na vysvětlení (chápeme a trpělivě čekáme na vystřízlivění). Jsme si vědomi toho, že jsi jen obětí shody okolností, a to takové, že se nikdy v historii vesmíru ještě nestala a tutově ani nestane, a zlá média jsou proti tobě zaujatá. Dopadlo to nakonec? Nám to říct můžeš.

Související články

Další články