Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petr Janda se omlouvá americkým fanouškům: Kvůli koronaviru zrušil koncerty v USA

Hudebník Petr Janda.
Zdroj: Showpix.cz
nákaza
Petr Janda (77) se na facebookové stránce skupiny Olympic omluvil americkým fanouškům. Kvůli koronaviru musí USA okamžitě opustit, zbytek svého turné tam tudíž neodehraje. V rámci opatření totiž bude přerušena letecká doprava mezi Amerikou a Evropou, nařídil to prezident Donald Trump (73).

Petr Janda měl uspořádat v rámci amerického turné hned několik koncertů v USA. Z plánů ale sešlo a neprodleně se musel vrátit do Česka. V rámci opatření jsou přerušena letová spojení mezi Amerikou a Evropou na neurčito.

Informaci, že se Petr Janda vrací do ČR, zveřejnila skupina Olympic na svých facebookových stránkách. „Petr Janda se omlouvá svým fanouškům, ale koncerty 14. 3. 2020 v TAMPA a 15. 3. 2020 v Atlantě se z důvodu epidemie koronaviru ruší,“ stojí na stránkách.

Kapela fanouškům podala i vysvětlení. „Musíme se 13. 3. 2020 vrátit zpět do České republiky. Po tomto termínu budou zrušena veškerá letecká spojení mezi USA a Evropou,“ doplnil zpěvák v příspěvku o zrušení koncertů.

Fanoušci smutní

Američtí fanoušci a Češi žijící v Americe se na vystoupení Jandy těšili. Bohužel se ale nakonec konat nebude a nyní jsou zarmouceni. Stejně tak jsou na tom i příznivci kapely Olympic pobývající přímo v Česku, zde se koncerty konat nebudou kvůli zákazu kulturních akcí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy