Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Petr Janda a jeho divoké historky z večírků: Hotely nás nenáviděly, dělali jsme bordel do rána, přiznává

+ Dalších 9 fotografií

Legendární zpěvák Petr Janda má večírky rád. Už více než třicet let pořádá své velkolepé zahradní party, které jsou vždy plné dobrého jídla, pití a zábavy. Oproti tomu, jak Janda řádil v dřívějších letech, je to ale přece jen slabý odvar. Na své divoké mládí a nekončící party na hotelu s jeho kapelou Olympic zavzpomínal v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 

Oblíbený zpěvák Petr Janda ví, jak slavit. Již několik desítek let pořádá v létě tradiční garden party, letos byla v mexickém stylu. Jeho pověstné mejdany jsou vždy plné hvězd, dobrého pití a jídla. Ani zdaleka však nejde o žádnou divočinu, jako tomu bylo v minulosti. O tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz.

“To bylo večírků vážně plno. To byly večírky hlavně na hotelových pokojích. Vím, že některé hotely nás dokonce neměly moc rády,” vzpomíná. “Nejstrašnější bylo, když jsme se s jednou kapelou potkali na jednom patře. Byli jsme vždy hluční a nechodili spát, rušili jsme hosty,” rozpovídal se o svém nejdivočejším období a dodává, že poté raději i hotelová obsluha dávala každou kapelu na opačný konec hotelu.

Petr Janda: Tenkrát mi přišlo úžasné dělat bordel do tří do rána

S kapelou Olympic tehdy objížděli jeden koncert za druhým a museli tak přespávat v hotelech poměrně často. “Z dnešního pohledu mi to připadá, že jsme řádili fakt blbě. Ale tenkrát mi to přišlo úžasný, že jsme křičeli a hráli na nástroje ještě ve tři ráno a dělali hrozný bordel. Tak to už teďka nedělám,” podělil se o své vzpomínky.

V dnešní době už večírkům příliš neholduje. “Já na to nemám moc času a ráno musím vstávat. Navíc bydlíme mimo Prahu, tak jak se pak dostat domů? A jet někam na Coca-Colu, to asi ne,” prozradil nám při příležitosti předávání cen Mistr zábavního umění v divadle Semafor. Právě na tuto pražskou scénu má nespočet vzpomínek. “Tady Olympic začal,” vzpomíná s úsměvem na tváři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy