Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Petr Janda o svých dcerách Anežce a Rozárce: Starší je šprtka, mladší už hraje na kytaru

+ Dalších 32 fotografií

Muzikant Petr Janda se může chlubit krásnými dcerami. Vzal je spolu se svou manželkou Alicí na slavnostní premiéru muzikálu Troja. Při té příležitosti redakce eXtra.cz frontmana skupiny Olympic vyzpovídala. Jaký mají jeho potomci vztah k hudbě a jak tráví volné chvíle?

Petr Janda, zpěvák a zakladatel legendární české rockové skupiny Olympic, si nenechal ujít slavnostní premiéru muzikálu Troja, která se uskutečnila v Divadle Broadway. Nedorazil však sám, ale v obležení svých dam. Kromě manželky Alice ho doprovodily i dvě dcery, Anežka a nejmladší Rozárka.

O nich se frontman slavné kapely rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. Starší dcera, jak s úsměvem uvedl, je studijní typ, který se pečlivě věnuje školním povinnostem. "Ta starší je takový studijní typ, šprtka jí říkáme," uvedl.

Zpěvák si je tak téměř jistý, že ona pravděpodobně nebude následovat jeho kroky. Naopak nejmladší dcera nějaké ty hudební ambice maličko má. "Líbí se jí pop music a dokonce trošku hraje na kytaru a na piano samozřejmě," zmiňuje zpěvák.


Pravidelné návštěvy divadla

Protože dcery už povyrostly a dokážou bez problémů udržet pozornost třeba při kulturním představení, bere je Petr Janda skoro každý týden do divadla. Ne každá hra má však u dívek úspěch. "Tuhle jsme byli v Národním divadle na Kytici a té nejmladší se to moc nezdálo. Některé kusy jsou prostě pro ty děti ještě nestravitelné."

Kromě rodiny Jandových dorazila na muzikál Troja řada dalších známých osobností, na které se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy