Rockový zpěvák Petr Janda nedávno oslavil neuvěřitelných pětasedmdesát let a k tomuto velkému jubileu si nadělil nové album s vtipným názvem Petr Janda – Ještě držím pohromadě.

Cédéčko Janda překvapivě natočil bez účasti Olympiku, on, frontman kapely, poslední dobou dělá skoro všechno bez své kapely. Naposledy se objevil po boku Venduly Svobodové Pizingerové v pražské Botanické zahradě, kde s dalšími osobnostmi otevíral “stezku osobností”.

V jedné chvíli se ale zvedl vítr a Jandovy napíchané vlasy se značným šedým odrostem si začaly lítat sem a tam. Tento pohled pobavil nejednu známou osobnost, avšak všichni raději drželi dekórum a dělali jakoby nic.

Petr Janda zdaleka není jediným rockerem či zpěvákem, který se za své šediny stydí. Takový Karel Gott (77) si své šedé háro barvil ještě nedávno a frontman kapely Rolling Stones Mick Jagger si své vlasy rovněž dodnes barví. Ten ale narozdíl od Jandy má opravdu profi tým kadeřníků, kteří se o jeho vlasy starají na 110 %. Možná by Janda měl změnit salon a konečně zajít k profíkům.