Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Petr Havránek je milovníkem reality show: Ze slunného ráje se vydal bojovat o přežití

Petr Havránek odletěl na Survivor
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Petra Havránka
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Survivor

Model Petr Havránek (26) je milovníkem reality show. Poté, co se zviditelnil v Love Islandu, se rozhodl, že letos zkusí štěstí i jinde. Zdaleka to ale nebude taková pohoda jako válení se ve vile. Survivor je naprosto odlišný, ale Petr je připravený bojovat, jak uvedl pro TV Nova.

Petr Havránek (26) se od svých 16 let věnuje modelingu, díky kterému procestoval celý svět a předváděl na přehlídkách věhlasných módních značek. Jako soutěžící se zúčastnil první řady reality show Love Island Česko & Slovensko, ve které se také seznámil se současnou partnerkou Gabrielou Gašpárovou a společně se stali druhým nejoblíbenějším párem. A ačkoliv Petr se vždy ukazuje ve slušivých pózách, tak se nové reality show nebojí: „I když jsem se deset let živil jako model, jsem ve volném čase spíš v Survivor módu. Takže on to nebude úplný rozdíl od toho, jak vypadám běžně. Já úplně nedbám na to, jak vypadám. Samozřejmě když musím, tak se učešu, zuby si taky čistím a občas se i osprchuju,“ řekl na tiskové konferenci pro TV Nova.

Obavy z hladu

V rozhovoru pro TV Nova prozradil, že ze Survivoru si chce odnést hlavně zážitky z Dominikánské republiky. Co ale Petra začíná trápit, je strach z hladu. Prý dokáže sníst až tři porce oběda, což na ostrově rozhodně nezažije. Již o Vánocích si začal dělat tukové zásoby. "Řekl jsem mamce, ať koupí o 8 kilo brambor navíc na salát a 10 kilo navíc masa na řízky. A všechno to bylo pro mě. Všem divákům se chci tímto omluvit, že v prvních dílech budu vypadat jako z pořadu o hubnutí,"​ svěřil se model.

Jaká má Petr očekávání?
"Kdo říká, že to vyhrát nechce, tak lže," sdělil Havránek při rozhovoru. Těší se hlavně na nové zážitky a soutěž vnímá jako tábor s o něco těžšími podmínkami. Je připravený být i mentální vzpruhou pro ostatní, ale roli kuchaře prý přenechá někomu jinému.
Havránek má spoustu podporovatelů a již nyní má pro Survivor vytvořenou základnu fanoušků. Přesto se ale najdou tací, co si myslí, že to Pítr s tím zviditelňováním přehání. Na Instagramu se objevují komentáře jako "Ty musíš být všude, tam už chybí jenom Soukup". Model má nyní možnost ukázat, co je ochotný vydržet a vyvrátit tak nějaké mýty o sobě. Jak zvládne boj o přežití oproti pohodové reality show? Na to se můžete těšit na Voyo a TV obrazovkách.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy