Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Petr Havránek dostal po nehodě Gábi bídu: Hlavně to točit, klepou si na čelo lidé

Gabriela Gašpárová s Petrem Havránkem.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martinek
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
kritika

Influencer Petr Havránek se zachoval jako správný partner a ihned poté, co se dozvěděl, že jeho láska Gabriela Gašpárová havarovala, přispěchal jí na pomoc. Někteří z jeho fanoušků mu ovšem vytýkali, že místo starosti o partnerku se zajímá o pomačkané plechy a vše si točí na Instagram. 

Starost o auto

Ve středu oblétla světem sociálních sítí zpráva, že influencerka Gabriela Gašpárová zavinila dopravní nehodu. Za volantem se jí totiž udělalo nevolno a nešťastně ťukla jiné vozidlo. Pomačkané plechy a škrábance na karoserii na svém Instagramu řešil její partner Petr Havránek. Ten zveřejnil i video, v němž se ptá, jestli půjde poškrábaný lak vozu rozleštit.

"Ach jo... Občas se dějí věci, které člověk prostě neovlivní. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo a to je hlavní! Důležité je neztrácet nadhled a smysl pro humor, protože díky tomu jsou i takhle pitomé situace o něco příjemnější. Dávejte na sebe pozor!!" napsal k videu, které umístil na sociální síť.

Havránek si posteskl, že čeká již několik hodin na odtahovou službu. "Čekám tady už přes 4 hodiny na odtahovku. Gábi je mezitím v pořádku z nemocnice zpět a všechno nakonec dobře dopadlo," pokračoval. "Půjde to teda, nebo ne?" dodal nakonec ke svému dotazu v nahrávce.


Kritika fanoušků

Pítrovi fanoušci se nad počínáním oblíbeného influencera poměrně dost podivovali. "Hlavně si to všechno natočit, i vlastní holku, jak ji veze záchranář, nechápu," okomentovala Havránkův příspěvek Silvinka. "Myslím, že je důležitější, že je Gábi v pořádku a ostatní účastníci nehody. Auto je jen auto," myslí si Nicole. "Asi jsem nepochopila, proč se zveřejňuje SPZ toho BMW," vytkla Petrovi Lucinka.

Doporučený rozhovor s Petrem Havránkem a Gabrielou Gašpárovou:

Kritice některých followerů neunikla ani sama Gašpárová. "Blbý je, že nezastavila okamžitě, když se jí udělalo špatně, což ví každý ,vyježděnýʻ řidič. Mohla tím způsobit něco mnohem horšího, než jsou jenom odřené plechy," napsala svůj názor k nehodě Milunka.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy