Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Petr Čtvrtníček bojuje v nemocnici s koronavirem: Už dýchám lépe, vzkázal

Petr Čtvrtníček bojuje v nemocnici s koronavirem: Už dýchám lépe, vzkázal
Zdroj: Showpix.cz
+ Další fotografie
koronavirus
Před několika dny se komik a herec Petr Čtvrtníček (56) nakazil zákeřným koronavirem. Ve středu se mu ale přitížilo a musel být převezen do nemocnice na jednotku intenzivní péče. O tom, jak na tom Petr nyní je, informoval na sociálních sítích jeho kamarád Jiří Hrdina.

Minulý týden byl u Petra Čtvrtníčka potvrzen pozitivní test na koronavirus. Jeho zdravotní stav se ve středu vážně zhoršil a musel být převezen do Fakultní nemocnice v Motole. Tam byl připojen na dýchací přístroj. Vypadá to ale, že se známý komik cítí mnohem lépe. Na Twitteru o tom informoval bývalý hokejista Jiří Hrdina, který na svého dobrého přítele nezapomněl a napsal mu do nemocnice zprávu. "Ahoj Petře, doufám, že jsi v pořádku. Buď co nejdřív zdráv," napsal Hrdina.

Odpověď mu přišla v záplavě vtipných emoji. "Dík. Na webu to přifukujou, už dejchám líp," reagoval nakažený herec. Jde tak vidět, že humor Čtvrtníčka nepřechází, ani když je momentálně připoutaný na lůžku. Stejně jako jeho fanoušci i Hrdina přiznává, že Petrův humor miluje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy