Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Petr Čech slaví 40. narozeniny: Bývalý hvězdný brankář má doma krásnou manželku

Petr Čech slaví 40. narozeniny: Bývalý hvězdný brankář má doma krásnou manželku
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny

Řadu let byl jasnou reprezentační jedničkou mezi tyčemi. Petr Čech patří k nejlepším českým fotbalovým brankářům a právě dnes slaví čtyřicátiny. Během svého profesního života si zachytal mimo jiné v Plzni, pražské Spartě, Rennes, Arsenalu Londýn nebo Chelsea, do které zamířil po konci úspěšné kariéry. Na Stamford Bridge působí jako poradce sportovního a technického úseku. Doma má navíc hotový poklad v podobě krásné manželky Martiny, která na svém Instagramu často ukazuje svoje vysportované tělo a skvělou figuru.

Rodák z Plzně Petr Čech, který dnes slaví 40. narozeniny, odstartoval ligovou kariéru v Blšanech. Skvělé jméno si udělal ve Spartě, odkud se vydal do francouzského Rennes. V roce 2004 zamířil do londýnské Chelsea a kariéru ukončil v konkurenčním Arsenalu.

Čech byl deset let brankářskou jedničkou Chelsea a pevnou pozici měl i po svém přestupu do konkurenčního Arsenalu, kam zamířil v roce 2015. V Anglii za sebou zanechal výraznou stopu a čtyřikrát dokázal vyhrát Premier League.

Bývalý gólman během své kariéry obdržel i několik prestižních individuálních ocenění. Mimo jiné devětkrát ovládl anketu Fotbalista roku, dvanáctkrát získal Zlatý míč České republiky, UEFA ho třikrát vyhlásila nejlepším klubovým brankářem Evropy a v roce 2005 ho Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků dokonce označila za nejlepšího gólmana planety.

Petr Čech má po svém boku krásnou ženu

Momentálně působí jakožto poradce sportovního a technického úseku v anglické Chelsea. Po svém boku má již od roku 2003 půvabnou fitness trenérku Martinu, jejíž Instagram se hemží povedenými snímky, na nichž netají svoji krásnou figuru. Ostatně její půvab můžete posoudit sami. Martina se živí jako fitness trenérka, o čemž eXtra.cz v minulosti informovalo.

Oba dva se však seznámili již mnohem dříve. Poznali se už na gymnáziu. Ačkoliv na Česko nedá pár dopustit, v Anglii se cítí jako doma a společně tam vychovávají děti Damiána a Adélu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy