Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Petr Čadek vyvedl na kolonádu ve Varech Jitku Čvančarovou i chlupaté podpaží

Petr není žádná slečinka.
+ Další 4 fotografie
Na sluníčku bylo asi 50 °C ale přítel herečky Jitky Čvančarové si vzal pro jistotu šátek kolem krku. Zřejmě se bál klimatizovaných místností, které mohou v horkém počasí zle pocuchat dýchací cesty i páteř. Jitka Čvančarová měla den před tím na sobě kožich.

Petr Čadek a Jitka Čvančarová (37) v Karlových Varech dokazují, že jim je fuk, co si kdo o nich myslí a co kdo říká na jejich šatník.

Na červeném koberci se při zahajovacím ceremoniálu Jitka procházela s kožíškem a mnozí si ťukali na čelo.

O den později byl Čadek fotografy nachytán s šálou kolem krku. Ve Varech je větší horko než v Ekvádoru, jak poznamenal Richard Gere, ale Čadek zřejmě nechce nic riskovat.

Navíc ve fotoagentuře profimedia.cz zdůrazňují, že Čadek do centra Varů vynesl i chlupaté podpaží. Čadek prý není žádná slečinkoidní metroušská baba, ale pořádný chlap, který by mohl hrát v pokračování Tarzana.

Jitce ale asi jeho chlupy imponují, protože důrazně vyvrátila spekulace o krizi a plánovaném rozchodu. Kožíšková Jitka zůstává dál po boku chlupatého Petra a je jim zřejmě dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články