Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Petr Čadek slaví kulatiny: Z manžela Jitky Čvančarové je čerstvý čtyřicátník!

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
narozeniny
Známý tanečník a manžel okouzlující herečky Jitky Čvančarové Petr Čadek slaví kulatiny! Dnešním dnem je tomu už 40 let, co se v Liberci narodila jedna z legend soutěže StarDance. Tímto pořadem ale jeho taneční úspěchy nezačaly a ani nekončí.

Petr Čadek je momentálně jedním z nejznámějších tanečníků Česka. Do povědomí veřejnosti se dostal díky soutěži StarDance, kde se seznámil se svou manželkou Jitkou Čvančarovou Jeho taneční schopnosti televizní diváky okouzlily, například ve druhé řadě známé soutěže dotančil s Tatianou Vilhelmovou až na druhé místo. Výčet jeho tanečních zkušeností je ale mnohem bohatší.

Choreograf, tanečník, lektor standardních a latinskoamerických tanců, baletu, scénického tance, jazzdance - to všechno je Petr Čadek. Jeho zkušenosti z oblasti tance jsou skutečně rozmanité a o lekce v jeho tanečním studiu je velký zájem.

Petr má za sebou řadu úspěchů, které by mu leckdo mohl závidět. Je profesionálním mistrem latinskoamerických tanců České republiky, v aktivní kariéře patřil mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa a je trenérem několika mistrů republiky a známých osobností. Mimo to byl několikrát hlavním choreografem soutěže StarDance a choreografii vytváří i pro různá divadelní představení, televizní pořady a reklamy.

Přejeme Petrovi vše nejlepší!

Související články

Další články