Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Petr Bende se rozvádí! Proč to „rodinný typ“ dělá? Dopadne jako Roman Vojtek?

Petr Bende se rozvádí!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tak krásně to začalo a tak smutně skončilo. Petr Bende se svou manželkou Zuzanou působili jako šťastný pár. Po téměř 9 letech se ale nakonec rozhodli jít každý svou cestou.

Stříbrný superstárista z roku 2006 nadcházející rozvod potvrdil serveru Super.cz. Muzikantův stav s krásnou Zuzkou trval 8 a půl roku a společně vychovávali dva syny, šestiletého Matyase a tříletého Maxe. Přesto, že se Petr snažil působit jako rocker, často o sobě prohlašoval, že je rodinný typ.

Možná i to byl důvod, proč se svou rodinou zůstával v Ostravě a nenutil ji k přesunu do Prahy, kde by měl větší možnosti.

Páru se však rozchod povedlo poměrně dlouho tajit: „Koncem minulého roku jsme po osmi a půl letech ukončili náš partnerský vztah. Děkujeme za pochopení v této nepříjemné životní situaci.“

Podle muzikantova vyjádření to vypadá, že se ale dalšího komentování rozpadu jeho vztahu nedočkáme. Nemá o to prý zájem a především do toho nechce tahat děti.

Může tak doufat, že se po boku Romana Vojtka nezařadí do skupiny těch, kterým plán narušila zoufalá (ex)manželka.

Při pohledu na Petrův plán akcí to ale vypadá, že se bude snažit zahnat smutek prací.

Související články

Další články