Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Petr Borkovec ze SuperStar se tajně opíjel i v léčebně: Vyhazov a zákaz na dva měsíce

+ Dalších 21 fotografií
Exkluzivně
Petr Borkovec (19) ze SuperStar lítá v pořádném maléru, kvůli krádežím ho o víkendu zadržela policie. Jak jsme na eXtra.cz informovali jako první, už dřív okradl i zpěvačku Katarínu Knechtovou (38). Ještě v červnu se přitom své problémy snažil řešit. Léčil se z alkoholismu v opavské léčebně, jeho kamarád nám ale řekl, že i tam se měl tajně opíjet.

Potížista Petr Borkovec (19) jde z jednoho maléru do druhého. Přitom se ještě před měsícem snažil a nechtěl dopadnout špatně. V opavské léčebně bojoval s alkoholismem, jenomže po svém…

„Petr byl v léčebně i s cestou všehovšudy tři týdny, takže ta léčba pro něj úspěšná nebyla. Ještě když se o to aspoň snažil, dostal propustku a šel na nějaký firemní večírek. Pak mi posílal fotku piva,“ řekl eXtra.cz zdroj z Borkovcova okolí. „Říkal, že ani neví, proč v léčebně vůbec je, že žádné problémy nemá,“ dodal.

Minulý týden se však ukázalo, že je Borkovec v mnohem drsnějších trablech, než kdokoliv předpokládal. Jak jsme na eXtra.cz jako první informovali, Petr okradl Katarínu Knechtovou (38) o šperky a o peníze. V Česku ho pak policisté vyšetřují kvůli krádeži v baru a u dívek, které ho u sebe nechávaly přespávat.

„Když je Petr střízlivý, tak je v pohodě, ale jakmile se opije, mluví z cesty a lže. I jeho maminka mě upozornila, abych mu věřil tak maximálně dvacet procent,“ posteskl si Borkovcův kamarád.

Kdyby se chtěl finalista SuperStar 2018 na psychiatrii vrátit, v Opavě už bude mít dveře zavřené. „Oni ho vlastně vyhodili a má zákaz na dva měsíce, protože porušoval abstinenci,“ uzavřel zdroj. Očividně už zájem nemá, v úterý ráno do sebe totiž u stánku klopil levnou vodku.

Mohlo by vás zajímat

Další články