Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Petr Borkovec ze SuperStar okrádal dívky: Sebrala ho kriminálka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Zloděj Borkovec
Poprvé se dostal do povědomí lidí díky pěvecké soutěži SuperStar. Vypadalo to, že je to vycházející hvězda, ale Petr Borkovec (19) propadl alkoholu. Server AKTU news přišel s informací, že pro mladíka si přišla kriminálka.

Petr Borkovec se proslavil především díky televiznímu pořadu SuperStar. Zprvu si všichni mysleli, že to dotáhne daleko. Ale opak je pravdou a na Borkovce možná čeká kriminál. S informací přišel jako první portál AKTU news.

Borkovec uplynulou noc pobyl na záchytce. Tam si ho později vyzvedla kriminálka. Podle dostupných informací někdejší účastník SuperStar a bývalý přítel zpěvačky Kateřiny Knechtové (38) okrádal dívky, u kterých přespával a bydlel.

Účastník SuperStar měl románek s porotkyní pěveckého pořadu. Udržoval vztah se zpěvačkou Katarínou Knechtovou a pořádně to mezi nimi jiskřilo. Vydrželi spolu půl roku, pak přišel zvrat a Katarína to s ním ukončila kvůli jeho alkoholismu. Katarína mu chtěla s léčbou pomoci, ale on si nedal říct.

Petr Borkovec údajně okradl i Katarínu Knechtovou, se kterou udržoval milostný poměr. Redakci eXtra.cz to sdělil Borkovcův kamarád. Sledujte web eXtra.cz, ještě dnes připravujeme podrobnosti.

Související články

Další články