Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Petr Borkovec zažívá největší bolest: Ještě v létě velkolepě vyznával Kataríně lásku, pak přišla rána

Petr Borkovec byl do Kataríny upřímně zamilovaný.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 14 fotografií
Petr Borkovec (18) je jako uragán a už od prvních dílů pěvecké reality show SuperStar bylo jasné, že o tomhle mladíkovi uslyšíme ještě dlouho potom, co nějaká SuperStar skončí. Kromě toho, že má hlas od boha, tak je to pořádný sympaťák s uhrančivým pohledem, který dokázal sbalit porotkyni a zpěvačku Katarínu Knechtovou (37). Jenomže jejich vztah plný lásky se zvrtl v ošklivý rozchod a Petr stále doufá, že se k němu jeho milovaná vrátí. Má to ale cenu?

Porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová se od prvních castingů netajila tím, že se jí soutěžící Petr Borkovec neskutečně líbí, a to nejenom jako zpěvák, ale také jako obyčejný chlap. Petr po slovenské zpěvačce pokukoval, ale nikdo by si v tu dobu ještě netipl, že se do o devatenáct let starší ženy zamiluje.

Jakmile se Petr dostal do finále, začal si pouštět pusu čím dál tím více na špacír a dávat fanouškům jemné náznaky toho, že mezi ním a Katarínou něco je. Jeho Instagram zaplavily fotky s pohlednou zpěvačkou a Petr byl rázem jako vyměněný.

Ani jeden z aktérů ale vztah definitivně nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Až po několika měsících šel Petr s pravdou ven. „Byli jsme spolu pět měsíců, ale v současné době jsme od sebe,“ prozradil informaci, na kterou všichni čekali.

„Ani nevím, proč jsme se rozešli. Nějak to prostě ukončila. Necítím se vůbec jako po rozchodu, pořád si píšeme a jsme v kontaktu," dává si Petr naděje, že by to s Katarínou mohlo ještě klapnout. Přitom ještě v červenci na Katarínu pěl neskutečné ódy.

„Jsme spolu, miluji ji a nevzdám se jí ani za nic,“ nemohl si vynachválit Petr vztah s Katarínou na konci července. Je vidět, že Petr zpěvačku opravdu miluje, ale některým fanouškům připadá, že ona si s ním jen zahrává.

Jak tenhle zamotaný příběh nakonec dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články