Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Petr Borkovec neunesl vzkaz od Kataríny Knechtové! Ruší vystoupení a neví jak dál!

Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
superstar
Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (19) to má s Katarínou Knechtovou (37) jak na houpačce. Nejdřív oba vztah tajili, poté se to provalilo a následně se ozvala nespokojená matka Petra, která slovenské zpěvačce a porotkyni SuperStar 2018 Knechtové posílala vulgární vzkazy. Poté, co Katarína napsala emotivní vzkaz, Borkovec ruší koncerty, co se to děje?!

Slovenská zpěvačka a porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová se nijak netajila tím, že udržovala vztah s finalistou Petrem Borkovcem. Zvládli spolu být i přesto, že s jejich vztahem důrazně nesouhlasila matka Petra a dost vulgárně Katarínu oslovovala. Teď to vypadá, že jejich vztah skončil, zmizely jejich společné fotografie a Katarína napsala veřejně dojemný vzkaz!

Zdá se, že vzkaz věnovala svému o 18 let mladšímu milenci, ve kterém napsala: "Vím, že to, co chci, je někdy nad moje síly, ale ten, kdo mi dal touhu, dá mi také sílu udělat nemožné.“ Tato informace zdá se zasáhla Petra natolik, že zrušil své vystoupení, které měl v plánu.

I když se omluvil a napsal, že vše ruší kvůli zdravotním problémům, fanoušci mají jasno. Jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o psychické problémy spojené se vztahem a vzkazem od Kataríny. Je tomu opravdu tak? To zřejmě vědí jen oni dva.

Hlavním problémem v jejich vztahu měl být alkohol a Petrova záliba ve večírcích a zábavě. „Kataríně se zkrátka nelíbí, že Petr paří a na její vkus hodně pije,“ prozradil blízký Petrův kamarád pro redakci eXtra.cz.

„Možná mám vážně problémy s alkoholem,“ svěřil se Borkovec.

Související články

Další články