Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Petr Batěk o rozchodu s dcerou Wronky: Od té doby žádný vztah nebuduju, pravil

Petr Batěk: Rozpovídal se o rozchodu s dcerou Wronky i ideální ženě
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
zpověď

Ještě minulý rok byl herec Petr Batěk (50) zamilovaný. Po svém boku si hýčkal krásnou dceru Leška Wronky, herečku Magdalenu Wronkovou, se kterou se dal dohromady během natáčení filmu Cirkus Maximum. Avšak po necelém roce vztahu se rozešli. Oblíbený herec redakci eXtra.cz prozradil, v jakém duchu rozchod proběhl, jaká by měla být jeho ideální partnerka, a dokonce promluvil o vztahu s bývalými manželkami i bratrem Pavlem (37).

Magdalena Wronková v polovině června prozradila, že již netvoří pár s hercem Petrem Baťkem, se kterým se poznala během filmového natáčení. Vztah jim vydržel necelý rok. "Rozešli jsme se, ale zůstáváme přátelé," řekla pro Super.cz Magdalena Wronková.

Petr Batěk o vztazích i ideální partnerce

O vztahu se rozpovídal i sám Petr Batěk, který nám potvrdil, že rozchod skutečně proběhl v přátelském duchu. "Jsme pořád ve velmi příjemném a přátelském vztahu. Nebyl to zlý rozchod," svěřil se pro eXtra.cz s tím, že v jeho životě se zatím nová láska neobjevila.

"Od té doby žádný vztah nebuduji ani neprohlubuji. Otevřený tomu jsem, ale nehrnu se do toho po hlavě. Střídání a zvykání si na novou osobu, když je to nucené z důvodu toho, že je člověk sám, není nikdy dobře," prozradil Petr, který nemá na ideální partnerku žádné specifické požadavky.

"Požadavky ale nemám, nejsem náročný člověk. Protože píšu poezii a zajímá mě sledovat věci, které jsou tzv. mezi řádky, tak by v sobě měla mít nějakou energii, kterou ucítím a přitáhne mě. Nedá se to popsat, to je takové to kouzlo, které si někdo může zaměnit s chemií, což občas vede k průšvihu," vysvětlil s úsměvem herec, který se prý nikdy neseznamoval přes seznamovací aplikace, jež jsou v dnešní době trendem.

S exmanželkami mám přátelský vztah

Petr Batěk byl dvakrát ženatý. Z bývalých vztahů má dvě děti a se svými exmanželkami vychází velmi dobře.

"Jsem dvakrát rozvedený, mám dvě krásné děti. S bývalými manželkami máme krásný přátelský vztah, i s jejích partnery. Jsem za to velmi rád, už kvůli dětem," řekl starší bratr herce Pavla Baťka na představení filmu Cirkus Maximum.

Petr Batěk o bratru Pavlovi

Zmínil se i o vztahu se svým mladším bratrem Pavlem, který patří mezi nejobsazovanější herce v Česku. S herectvím prý začali ve stejnou dobu.

"V dětství jsem se rozhodl, že zkusím amatérské divadlo na základě jedné knížky. Když to Pavel viděl, přišel a řekl mi, že by to chtěl zkusit taky. Tehdy jsem dostal dvě nabídky, a tak jsem si řekl, že nebudu ve dvou souborech, bráchu jsem přivedl do jednoho z nich a pustil ho tam za sebe. Byl jsem za to rád. S herectvím jsme začali ve stejnou dobu," dodal se slovy, že když se oba sejdou při práci, je to vždy zajímavé.

Související články

Další články