Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pětiletý chlapec do školy donesl kokain: Cítím se jako Spiderman, popisoval

Drogy
Devětadvacetiletý otec byl zatčen poté, co jeho pětiletý syn přinesl do školy drogy. Přinesl balíček obsahující bílý prášek, nejspíše kokain. Spolužákům tvrdil, že se po konzumaci obsahu sáčku cítí jako Spiderman. Policie později v bytě muže našla stovky dalších balíčků s drogami.

Policie z amerického Massachusetts si ve čtvrtek přišla s klepety pro muže jménem Benny Garcia (29). Jeho syn, kterému je pouhých pět let, si do školy přinesl pytlíček s drogami.

Sáček obsahoval bílý prášek a nejspíše se jednalo o kokain nebo heroin. Chlapec učitelce a spolužákům popisoval pocity, které cítí po zkonzumování bílého prášku. Řekl, že si připadá jako Spiderman.

Učitel základní školy se ihned obrátil na ředitele a vše mu nahlásil. Společně pak kontaktovali policii, která se případem začala zabývat. Policie ještě tentýž den vyrazila k otci pětiletého chlapce. Poté, co zazvonili u jeho dveří a byli vpuštěni dovnitř, tam nalezli velké množství dalších drog. Muž měl doma 38 pytlíků s koksem a 170 pytlíků s heroinem. Sáčky s heroinem byly označeny logem Spidermana a podobaly se tomu, který donesl chlapec do školy.

Chlapec se nechal slyšet, že sáček našel v obýváku. Dítě bylo z preventivních důvodů převezeno do nemocnice. Podle výsledků v sobě nemělo žádné stopy drog.

Související články

Další články