Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pětiletá dcera Jiřího Pomeje (†54): NOČNÍ BĚSY KVŮLI TÁTOVI!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
STRACH
Přišla o jednoho z rodičů a k tomu ještě trpěla potížemi, kvůli kterým nemohla spát. Necelé dva měsíce po smrti Jiřího Pomeje (†54) se ale pětiletá Anička Pomeje dává konečně dohromady!

Malá Anna měla potíže už z období, kdy její tatínek ještě žil s Andreou Pomeje. Je logické, že když to mezi rodiči neklapalo, muselo se to podepsat i na jejich dítěti, které vždy vycítí problém. Po odchodu Jiřího ze společného bytu a jeho následných častých a hlasitých nočních návštěvách se ale psychika malé slečny zhoršila. Naštěstí čas všechno spravil, paradoxně k tomu ale došlo až po jeho smrti a dávno poté, kdy k Pomíkovým nočním pokusům o usmíření docházelo.

„Áňa začíná být v pohodě. Velmi se srovnala. Opravdu nebyla klidné dítě. Byla vystresovaná a některé večery (kdy se do bytu dobýval Jiří Pomeje – pozn. red.) pro ni byly náročné. V poslední době se ale naštěstí uklidnila. Jen návštěvy doteď nesmí zvonit, musí zaklepat, na zvonek je vysazená,“ prozradila eXtra.cz Andrea Pomeje.

Ta těsně po smrti Jiřího Pomeje (54) zažila nával nenávisti od těch, kteří si myslí, že neměla právo Jirku opustit.

Útoky

„V poslední době mě lidé ve velkém atakují spíš kvůli tomu, že si dovoluji na Instagram nefotit a netočit Aničku. Některé instamaminy to takhle v poslední době nastolily, tak to asi lidé v dnešní době vnímají skoro jako povinnost. Když některá z žen točí děti od rána do večera, ještě to neznamená, že je dobrá máma. Já dceru opravdu dávat nikam nebudu. To mám vyřešené. Život opravdu není takový, jak ho člověk prezentuje na Instagramu. Taky chodím normálně na záchod a na sociální sítě to nedávám. Někteří jsou fakt padlí na hlavu,“ kroutí hlavou Andy.

V blízké době ji v souvislosti s nedávným úmrtím manžela čeká velký úkol.

„Mezi prioritami mám vzdání se dědictví pro dceru. Nechci, aby měla Anička v budoucnu nějaké problémy, když všude čtu, že se to stává, že kvůli tomu děti v dospělosti dluží klidně i miliony. To nedopustím. Stačí, že sama ještě musím řešit řadu věcí, které tu Jirka nechal na mně,“ dodala dýdžejka.

Související články

Další články