Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Peter Nagy slaví 61: Jeho typický účes stále drží a legendární hity už mu nikdo nevezme

Peter Nagy slaví 61: Jeho typický účes stále drží a legendární hity už mu nikdo nevezme
Zdroj: archiv Peter Nagy
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Rocková hvězda Peter Nagy loni vstoupil do světa šedesátníků a dnes oslavuje už jednašedesáté narozeniny. Od dob, kdy začínal v hudebním průmyslu, uběhla řada let. Mnohé se změnilo, ale jedno mu zůstalo. Stále je to ten sympatický hezoun s bujnou kšticí jako před lety.

Peter Nagy je v Česku a na Slovensku velkou muzikantskou ikonou. Krom zpěvu je také skladatel, textař a producent. Věnuje se i fotografování, jeho největší gró ale zůstává hudební průmysl.

Zaplňoval přední příčky v hudebních anketách, protože posluchači ho naprosto zbožňovali. Aktuálně stále působí ve své kapele Indigo. Od roku 1984 chrlili hit za hitem. Kapela dokonce získala první místo v anketě Zlatý slavík v roce 1985. Písničky jako Kristínka iba spí, Láska je tu s nami, Psi sa bránia útokom, Sám s nohami na stole, Sme svoji, Marcel z malého mesta, Korálky od Natálky, Ale, Aj tak sme stále frajeri, Až sa znova narodím a desítky dalších si kdysi zpívali všichni.

Od dob, kdy se dostal lidem do povědomí, uběhla už řada let. Peter možná zestárnul, ale rozhodně mu to neškodí. Stárnutí zvládá s noblesou a vztyčenou hlavou. Ještě aby ne, když se ve svém věku může pyšnit tou stále bujnou hřívou, kterou nosí odjakživa. Nagy umí být za fešáka i s vráskami navíc.

Legendární zpěvák Peter Nagy oslavuje už jednašedesáté narozeniny. Podívejte se do fotogalerie, jak s ním šel čas.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy