Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Peter Falk by oslavil 92. narozeniny: Legendárního Columba připravila o oko zákeřná nemoc

Peter Falk by oslavil 92. narozeniny: Legendárního Columba připravila o oko zákeřná nemoc
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
výročí
Peter Falk, jenž se proslavil jako detektiv Columbo, který tak často mluvil o své ženě, jež se na obrazovce nikdy neobjevila, by dnes oslavil 92. narozeniny. Mnozí diváci si v televizi všímali předešvím toho, že jedno z jeho očí se nepohybuje. Bylo to tím, že herec už ve třech letech kvůli rakovině přišel o oko.

Baloňák, doutník v ruce a časté mluvení o manželce, v jejíž existenci téměř nikdo nevěřil. Legendární inspektor Columbo, kterého si zahrál Peter Falk, bavil diváky na obrazovkách dlouhá léta. Jeho představitel by dnes slavil 92. narozeniny a téměř celý svůj život prožil s jedním skleněným okem.

Peterovi byly teprve 3 roky, když mu lékaři našli nádor na oku. To mu muselo být odoperováno a od té doby žil s jedním okem skleněným. V televizi bylo vidět, že jím nehýbe a k jeho postavě to neodmyslitelně patřilo.

Producent seriálu Harry Cohn dokonce řekl, že za peníze, které Falk dostával, by si mohl dovolit i herce, který má dvě oči. Ačkoliv se s ním představitel Columba kvůli tomuto prohlášení pohádal, později to bral s humorem a incidentu se zasmál.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy