Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Peter Dinklage slaví 51: Tyrion a Khal Drogo ze Hry o trůny se spojí v hororu o upírech

Peter Dinklage slaví 51: Tyrion a Khal Drogo ze Hry o trůny se spojí v hororu o upírech
Zdroj: Home Box Office (HBO)
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Peter Dinklage, který do paměti televizních diváků vešel především jako Tyrion Lannister ze seriálu Hra o trůny, slaví 51. narozeniny. Již brzy ho čeká natáčení nového filmu s názvem Good Bad & Undead, kde si zahraje se seriálovým kolegou Jasonem Momoou (40). Oba se dostanou do rolí, v nichž by je lidé zřejmě úplně nečekali.

Herec Peter Dinklage se díky seriálu Hra o trůny zařadil mezi velké hvězdy. Jeho vzrůst, který by jiní mohli považovat za prokletí, ho odlišuje od ostatních herců už jen díky tomu, že nebere role, jaké jeho kolegové podobné výšky berou.

Seriálový Tyrion Lannister již brzy spojí síly s Khalem Drogem, kterého ve Hře o trůny ztvárnil Jason Momoa. V novém akčním hororu si Dinklage zahraje Van Helsinga a Momoa se vžije do role upíra, který přísahal, že už nikdy nikoho nezabije.

Film, kde herci z populárního seriálu zahrají role dvou celkem neobvyklých parťáků se jmenuje Good Bad & Undead. Jako Tyrion a Khal Drogo se umělci na scéně nesetkali a ačkoliv se z natáčení dobře znají, bude to poprvé, kdy se vedle sebe objeví na obrazovkách.

Good Bad & Undead

Snímek Good Bad & Undead pojednává o Van Helsingovi, který putuje světem společně s mírumilovným upírem a podvádí lidi, kteří věří, že Helsing přijel nového obávaného upíra zabít. Dají mu peníze, on řekne, že je práce hotová a pak se s upírem vydá do nového města provést ten samý podvod znovu. Zatím není jisté, kdy se film objeví v kinech, není ale pochyb o tom, že půjde o velký biják.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy