Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pět tisíc žen a potratové komise: Uplynulo 5 let od úmrtí proutníka Petra Hapky

Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
VÝROČÍ
25. listopadu 2014 navždy odešel geniální hudební skladatel Petr Hapka (†70). Ten v branži proslul nejen svými nesmrtelnými melodiemi a procítěným zpěvem, ale také neutuchající touhou po ženském těle. Ložnicí mu za život prošlo takové množství dam a dívek, že je až zázrak, že má pouze sedm potomků.

Dvě manželky, sedm dětí a řada milenek, které doprovázel před potratovou komisi. Takový je stručný výčet z Hapkova soukromí, které bylo hodně divoké. Však se proslýchá, že postelí mu prošlo pět tisíc žen, z toho tisícovka z nich měla být jeho milenkami, tedy nestrávili spolu jen jednu noc.

Nevěra

„Svým družkám jsem byl dost nevěrný. A co já jsem těm ženským lhal,“ napsal skladatel ve své knize Váš Petr Hapka

K oltáři ho jako první dostala Zuzana Řihošková, druhou jeho ženou byla Zora Ulla Keslerová, známá jako skladnice z filmu Vítr v kapse, která se stala nedostižným erotickým symbolem pro postavu Sagvana Tofiho Se Zorou má Hapka dceru Petru (37).

Potraty

Jeho nejstarší dceři Markétě je ale 41 let, její matkou je podnikatelka Zuzana Rohanová. Se Slovenkou Martinou má pak Kamilu a Ferdinanda, s krásnou operní umělkyní Ingeborg Radok Žádnou žil celých 14 let a mají spolu syny Mikuláše (28) a Haštala (22). Olga Michálková má ze vztahu se skladatelem zase syna Kašpara (18). Poslední láskou stárnoucího umělce byla o 48 let mladší studentka Kateřina, s níž žil tři roky.

Dětí mohl mít mnohem víc, ale ani on coby už za socialismu vytížený skladatel by nejspíš neutáhl všechny alimenty, a tak s milenkami chodil před soudruhy, kteří každé přerušení těhotenství schvalovali.

Bičování

„V jednom roce se mu na Praze 1 sešlo dokonce tolik potratů, že mu bylo žinantní se znovu objevit před potratovou komisí, takže za sebe poslal náhradníka, svého přítele,“ píše se v jeho knize.

Petr Hapka byl zvláštní chlap, ale s ženskýma to uměl. Měly ho rády, choval se k nim galantně. Nedokázal jim být ale věrný. Jinak to byl zábavný člověk. Scházívali jsme se v pět odpoledne v hotelu, já si dával večeři, on snídani. A ještě si na první dobrou vybavím, že měl bič a tím pravidelně mlátil jednoho souseda na Okoři, kterého nesnášel, protože pořád udával na radnici. Petr pořád něco přestavoval, měl trochu úchylku na renovace, stále byl od malty a když něco postavil, za dva roky to zboural a udělal jinak. A sousedovi se to asi nelíbilo,‘ řekl eXtra.cz Hapkův téměř celoživotní kamarád Jiří Krampol

Související články

Další články