Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Pět let od tragické smrti fotbalisty Josefa Šurala: Zdrcený bratr David mu poslal vzkaz do nebe

Josef Šural s manželkou před lety.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Výročí

Právě je tomu pět let od tragické smrti fotbalového útočníka Josefa Šurala (†28). Při dopravní nehodě v tureckém městě Alanya nepřipoutaný vypadl cestou na zápas z minibusu a svým zraněním podlehl. Na sociálních sítích na něj nyní zavzpomínal jeho bratr David, který je dodnes ze smrti bráchy zdrcený.

Na začátku roku 2019 přestoupil fotbalový útočník Josef Šural do tureckého klubu Alanyaspor, za který stihl odehrát pouhých devět zápasů. Dne 29. dubna 2019 zemřel ve městě Alanya na následky zranění. S klubem jel na zápas v minibuse, jenže měli nehodu. Šural nebyl připoutaný a z vozidla vyletěl, což mu způsobilo smrtelná zranění.

Na svého milovaného bratra zavzpomínal v dojemném příspěvku na sociálních sítích jeho bratr David Šural. Přidal fotografii Josefa a k tomu dopsal: „Už pět let bráško. Chybíš nám.“ A připojil také emotikon srdíčka.

Zdrcená Denisa

Josef Šural měl našlápnuto na skvělou kariéru a doma měl navíc milovanou manželku Denisu, s níž vychovával dvě dcery - Vanessu Alex a Melissu. Denisa se po jeho smrti stáhla do ústraní. Až po letech se znovu odhodlala založit si sociální sítě, na něž čas od času přidá fotografii z osobního života.

Nedávno na Instagramu zodpovídala dotazy od fanoušků, z nichž jeden zněl, jak se dokázala vypořádat s manželovou smrtí. „Jsou věci, které v životě nemůžeme překonat, pouze se s nimi naučíme žít pro další důvod proč ŽÍT (děti...),“ odpověděla.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy