Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pět let od tragédie v Jaroslavli: Jaký žijí život partnerky zesnulých hokejistů?

Zůstanou nám všem v srdcích.
+ Dalších 5 fotografií
Dnes je to přesně pět let, co se stala tragická letecká nehoda, během které zemřeli tři čeští hokejisté. Jejich partnerkám se na chvíli zhroutil svět, ovšem z nejhoršího se vyhrabaly a nyní žijí vlastní život. Jak se jim vůbec daří?

Pořád to určitě bolí, ale život jde dál. Před pěti lety během letecké nehody přišel český hokej o tři jména. Josef Vašíček, Karel Rachůnek a Jan Marek, to jsou čeští hokejisté, již během tragického momentu přišli o život!

Kateřina Rachůnková žije spokojený život s Petrem Vampolou

Šestatřicetiletá Kateřina Rachůnková byla po smrti svého muže na dně. Z toho jí tenkrát pomohl dobrý kamarád hokejisty Petr Vampola. Dostal Katku zpět do života a jejich přátelství postupně vygradovalo do vztahu.

Nyní se starají nejen o syna Matýska a Kačenku, která letos šla poprvé do školy, ale také o Aničku, kterou mají společně a je jí jeden rok. Děti samozřejmě vedou ke sportu, z Matyáše je navíc také hokejista a tatínek by z něj měl určitě velkou radost!

Manželka Jana Marka vede syna ke sportu a mluví s ním o tatínkovi

Život se o 180 stupňů po ruské tragédii otočil i Lucii Markové. Ta navíc měla s Janem Markem syna Honzíka a nebylo pro ni především zpočátku jednoduché se o syna starat. Nyní už se ale společně baví i o tatínkovi.

„Řekla jsem mu o tatínkovi všechno. Ví, jak Honzík zemřel. Když se ho někdo zeptá, řekne mu to. Ale ptá se na něj často, má rád, když mu o něm vyprávím. Sám to vyžaduje,“ uvedla Marková v rozhovoru pro iSport.cz.

Snoubenka Josefa Vašíčka si na muže svého života vzpomněla na Instagramu

Josef Vašíček po sobě nechal snoubenku Michaelu Jajtnerovou. Ta se ihned po smrti především snažila získat co největší část dědictví po zesnulém hokejistovi. Nakonec spor vyhrála a sdělila po Vašíčkovi miliony.

Dnes si na Pepu vzpomněla a na Instagram vložila jejich společnou fotku. „Už napořád zůstaneš v našich srdcích. Život musíme užívat každý den a žít ho naplno, jako by byl náš poslední, všichni víme, jak ve zlomku vteřiny může být konec. Život je dar, tak ho žijte naplno.

Mohlo by vás zajímat

Další články