Probíhají nám Vánoce. Období, během kterého bychom se měli sejít s rodinou, relaxovat a nabírat síly do dalšího roku. Mnoho činností je v tuhle dobu zakázaných, třeba jakýkoliv pohyb a konzumace zdravého jídla. Hlavně těchto 5 činností jednoduše dělat musíte, jinak jste totálně out.

1. Denně sníst alespoň kilo cukroví

Kdo sní méně, je loser. Bude vám hodně dobře, cukr totiž obalí nervy a budete jak v rauši. K tomu všemu po novém roce bude co shazovat a tělo obalené tukem vás jednoduše donutí jít do posilovny.

2. Nepohybovat se

Maximálně dojít na záchod nebo ke dveřím, kdy na ně zazvoní poslíček s krabicí pizzy. Hlavně mít ovladač těsně u ruky, protože ho hledat po celém obývacím pokoji je strašně namáhavé a ještě by vás to mohlo stát nějaký ten gram tuku, který jste tak těžko získávali…

3. Nepřetržitě sledovat televizi

Nejlepší je ráno se probudit a hned ji zapnout a sledovat až do noci. Pohádky jsou skoro celý den. K tomu pěkně cukrovíčko, slaný závin a nějaké kvalitní pitivo. Pak vám vlastně nebude chybět nic.

4. Nepřemýšlet, naprosto vypnout

Sakra, za pár dní jdu do práce, to zase bude opruz. Tyhle myšlenky musíte z hlavy dostat ven, bude na ně dost času při depresivním alkoholovém opojení na silvestra. Chce to myslet jen na to, zda budu sledovat Sám doma na Primě, nebo Tři oříšky pro Popelku na jedničce…

5. Hodně spát

Minimálně dvanáct hodin denně a nejlépe s talířem cukroví u postele. Po novém roce totiž zase budete spát jen těch 6 hodin a nastane ten nudný a vyčerpávající stereotyp.