Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Peštová si vyslechla nepříjemný verdikt lékařů: Bývalá topmodelka žadoní o pomoc

Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
zdraví
Bývalá topmodelka Daniela Peštová (48) si na sociální síti postěžovala, že ji trápí zdravotní problémy. Krásnou manželku zpěváka Paľa Habery bolí klouby a lékaři jí doporučili vzdát se některých pochutin, které zakyselují organismus. Jenže teď došlo na nejhorší, Daniele zakázali její milovanou kávu.

Maminka tří dětí vypadá ve svém věku neskutečně. Málokdo by proto tipoval, že má právě ona problémy s klouby. Doporučení lékařů bývalá modelka uposlechla a přiznala, že ze svého jídelníčku vyškrtla sladkosti a alkohol. Jediné, co ale nechce oželit, je káva.

„Dokážu se vzdát sladkého, alkoholu i pečiva, ale den bez kávy si nedokážu představit. I když možná budu muset. Už nějakou dobu mě bolí klouby a kafe, spolu s ostatní kyselou stravou, tomu prý moc nepomáhá. Že mám zkusit víc alkalická (zásaditá) jídla a tudíž se rozloučit i s mou milovanou kávou. Máte někdo s něčím podobným zkušenost?“ napsala zoufalá Daniela na svůj Instagram.

Kamarádka a znalkyně všeho zdravého Helena Houdová doporučila Daniele pampeliškovou kávu. „Chutná skoro jako normální a je alkaline a pomáhá detox,“ napsala zkratkovitě. Řada komentujících ale nevidí na jedné kávě denně nic špatného. Daniela jako inteligentní žena si jistě najde možnost, jak skloubit chuť na kávu se svým zdravím a po nějaké době si uvědomí, že jeden šálek kávy denně ještě nikdy nikoho nezabil.

Související články

Další články