Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Peštová si vyslechla nepříjemný verdikt lékařů: Bývalá topmodelka žadoní o pomoc

+ Dalších 14 fotografií
zdraví
Bývalá topmodelka Daniela Peštová (48) si na sociální síti postěžovala, že ji trápí zdravotní problémy. Krásnou manželku zpěváka Paľa Habery bolí klouby a lékaři jí doporučili vzdát se některých pochutin, které zakyselují organismus. Jenže teď došlo na nejhorší, Daniele zakázali její milovanou kávu.

Maminka tří dětí vypadá ve svém věku neskutečně. Málokdo by proto tipoval, že má právě ona problémy s klouby. Doporučení lékařů bývalá modelka uposlechla a přiznala, že ze svého jídelníčku vyškrtla sladkosti a alkohol. Jediné, co ale nechce oželit, je káva.

„Dokážu se vzdát sladkého, alkoholu i pečiva, ale den bez kávy si nedokážu představit. I když možná budu muset. Už nějakou dobu mě bolí klouby a kafe, spolu s ostatní kyselou stravou, tomu prý moc nepomáhá. Že mám zkusit víc alkalická (zásaditá) jídla a tudíž se rozloučit i s mou milovanou kávou. Máte někdo s něčím podobným zkušenost?“ napsala zoufalá Daniela na svůj Instagram.

Kamarádka a znalkyně všeho zdravého Helena Houdová doporučila Daniele pampeliškovou kávu. „Chutná skoro jako normální a je alkaline a pomáhá detox,“ napsala zkratkovitě. Řada komentujících ale nevidí na jedné kávě denně nic špatného. Daniela jako inteligentní žena si jistě najde možnost, jak skloubit chuť na kávu se svým zdravím a po nějaké době si uvědomí, že jeden šálek kávy denně ještě nikdy nikoho nezabil.

Mohlo by vás zajímat

Další články