Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Peštová se ukázala ve stejných šatech jako Katy Perry: Tahle róba vyjde na pořádný balík

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Katy vs Daniela
Modelka Daniela Peštová (48) se na veřejnosti ukázala ve stejných šatech, které pár dní předtím vytáhla i populární zpěvačka Katy Perry (34). Které to podle vás více slušelo?

Před nedávnem se ve Španělském sále Pražského hradu konalo finále prestižní modelingové soutěže Elite Model Look, kam dorazila i supermodelka a skoropadesátnice Daniela Peštová. Zazářila v růžových přiléhavých šatech zdobených řetězy od skvělého návrháře Toma Forda z butiku LBM v Pařížské ulici.

V těch stejných šatech vyrazila před nedávnem do ulic i jedna z nejznámějších zpěvaček světa Katy Perry (34). V růžových šatech od Toma Forda doprovodila snoubence Orlanda Blooma (42) na premiéru jeho nového filmu Carnival Row. Když jsme se dopátrali šatů, jakou mají hodnotu, zjistili jsme, že jejich běžná cena se pohybuje kolem 5 950 dolarů, což je v přepočtu zhruba 139 tisíc korun. Pro běžného občana to tedy není zrovna málo.

Ovšem kdo v šatech zazářil více? Byla to Katy Perry, která v šatech ukázala své nynější zaoblené křivky? Nebo se vám v nich více líbí Peštová, která v šatech naprosto odrovnala všechny okolo? Koukněte se do fotogalerie na Peštovou a Perry v šatech od Toma Forda a dejte nám vědět do komentářů, kdo se vám v nich líbil více.

Související články

Další články