Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pěstírna velká jako fotbalové hřiště. Policisté na Kladensku šli po „čichu“

Neobvyklou pěstírnu pod širým nebem odhalili středočeští kriminalisté v Libušíně na Kladensku. V malé džungli tu našli přes sto květin konopí jen pár dní před zamýšlenou sklizní. Majitele ale zatím nevypátrali.

"Kladenský toxi tým na základě vlastních zjištění odhalil pěstírnu konopí na místě veřejnosti přístupném v katastru obce Libušín. Ačkoliv byla na veřejném místě, pěstitel si vyrobil skrýš v porostu v blízkosti Libušínského jezírka, kde by pěstírnu nejspíš nikdo nečekal. Kriminalisté šli po 'čichu' a celkem 118 vzrostlých rostlin vysokých okolo dvou metrů zajistili," říká k případu Michaela Richterová, středočeská policejní mluvčí.

Majitel džungle ale zůstává policistům neznámý! "Komisař služby kriminální policie a vyšetřování zahájil ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahující omamnou nebo psychotropní látku. V souvislosti s tímto případem bychom uvítali jakékoliv poznatky k osobě či osobám, které by nás dovedly k dopadení pachatele," vzkazuje Richterová veřejnosti.

Zdroj náhledové fotografie a videa: Policie ČR pro eXtra.cz

Související články

Další články