Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pešán a jeho výraz dřevěného koně: Manželka Lucie řekla, jaký je doopravdy

MS v hokeji: Manželka Filipa Pešána o jeho emocích
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Hokej

Trenér Filip Pešán (43) schytává velkou kritiku, protože na střídačce národního týmu málokdy projevuje emoce. Podle jeho manželky Lucie Hrstkové Pešánové (39) ale Pešán rozhodně není chladný jako led. "Filip vždy své emoce spíše skrýval, zatímco já jsem pravý opak. Mám v sobě asi i ty jeho emoce," uvedla Lucie pro Blesk. 

Národnímu týmu se na mistrovství světa v hokeji příliš nedaří, jakkoliv se to poslední dny zlepšilo, za což fanoušci viní především trenéra Filipa Pešána. Zejména jim vadí to, že kouč neprojevuje na lavičce skoro žádné emoce, ať už jeho mužstvo prohrává či vítězí. Pešán se tváří jako dřevěný kůň a nedá na sobě cokoli znát.

Podle Pešánovy manželky Lucie Hrstkové-Pešánové ale trenér nároďáku rozhodně není bez emocí, často je však dusí v sobě.„Filip vždy své emoce spíš skrýval, zato já jsem pravý opak. Mám v sobě asi i ty jeho emoce. Každopádně jsem mu psala, že alespoň po tom vítězném gólu s Běloruskem se mohl usmát.“ uvedla Lucie pro Blesk.

Doma vládne manželka

Bývalá česká reprezentantka v alpském lyžování je Pešánovi velkou oporou už řadu let, a tak svého muže zná nejlépe. „Já hned poznám, jak mu je, když si píšeme nebo voláme. Kdybych ho viděla jenom v té televizi, také bych asi někdy nedokázala odhadnout, co zrovna prožívá,“ přiznala zlatá medailistka ze zimní univerziády.

Zatímco Pešán šéfuje lavičce českého národního týmu, Lucie vládne doma. S trenérem má totiž syna Patrika (9) a dcerku Elenu (6), o které se stará, když je Pešán na MS. „Filip mi říká, že v kabině ho všichni poslouchají jak hodinky. Pak ale přijde domů, tady dvě malé děti a já, a on prý neví, jak na nás a jakou taktiku má zvolit,“ pobavila Lucie v rozhovoru pro Blesk.

Lucie zároveň dodala, že Pešána nejvíce nabíjejí právě jeho děti, obzvlášť teď, když je na MS. „Povídá si s dětmi, to pak zapomene na všechny starosti, rozhodně ale nechce se mnou rozebírat hokej," dodává bývalá olympionička.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy