Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Pes vyhrabal v lese tašku, byla v ní vyděšená ŠTĚŇATA! HLEDÁME BESTII

Pes vyhrabal tašku, byla v ní štěňata.
+ Další 2 fotografie
Mělo jít o obyčejnou procházku, nakonec se ale pro muže zvrhla v drama. Jeho pes v lese v Krupce na Teplicku vyhrabal velkou tašku, která se hýbala. Ukázalo se, že byla plná štěňat, která tam kdosi ponechal napospas. Nyní jsou v útulku a strážníci vyšetřují, kdo je v lese nechal.

Do neprodyšné tašky o rozměrech 40 krát 30 krát 25 centimetrů kdosi namačkal několik štěňátek a pak je pohodil v lese v Krupce na Teplicku. Tašku ještě zaházel listím, očividně nechtěl, aby tam pejsky někdo našel.

Naštěstí je vyhrabal jiný pes, kterého tam venčil místní obyvatel. Když zjistil, co v tašce je, okamžitě přivolal strážníky.

„Včera šel pán venčit své psy, jeden z nich začal hrabat v místech, kam lidé svážejí odpad. Šel se podívat a našel tašku, která se hýbala. Kontaktoval nás, řekli jsme mu, aby na ni nesahal. Přivolaná hlídka v tašce našla šest štěňátek, zhruba sedm týdnů starých. Odvezla je na služebnu a předala do péče útulku,“ řekl eXtra.cz mluvčí městské policie v Krupce.

Štěňátka byla zdravá a v pořádku. „Věc si převzala k dalšímu šetření státní policie kvůli podezření z týrání zvířat. Bude zjišťovat, kdo je majitelem tašky,“ dodal s tím, že žádné nové informace v tuto chvíli nemají k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Další články