Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pes Solaříkové (30) pokousal člověka! Herečka přiznala, že případ řeší policie

Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Napadení
Patricie Solaříková (30) ve středu venčila své tři psy, co se ale stalo během procházky, bylo prý dost děsivé. Jeden z jejích psů napadl právě procházejícího člověka. Alespoň to tvrdí muž, který vše oznámil na policii a pak svou verzi sdělil Blesku. Solaříková pro uvedla, že dokud nebude vyšetřování uzavřené, nebude se vyjadřovat.

Herečka Patricie Solaříková má doma tři krásné hafany. Během středečního dne, když je venčila, jeden z jejích psů, konkrétně fenka Jackie, údajně napadla procházejícího člověka. Muž se nechal slyšel, že ho Solaříková po útoku urážela.

„Včera jsem byl napaden psem Patricie Solaříkové nedaleko jejího bydliště (podrobnosti v policejní zprávě, 3 psi byli bez vodítek a náhubku). Byla vulgární, po napadení reagovala, že jsem buzík a hysterickej. Paní Solaříková je nesmírně homofobní a nezodpovědná. Postoupím všechny legální kroky, aby její pes už nemohl napadat další lidi, pokud to bude možné, tak bude pes utracen,“ sdělil muž Blesku.

„Okolo 13. hodiny jsem šel ulicí, zda to bylo po levé nebo pravé straně vozovky, si už neumím vybavit. V ulici na rovince proti mě šla paní, která měla tři psy a ani jeden nebyl na vodítku a neměli náhubek. V jeden okamžik se ke mně všichni tři psi rozběhli a jeden z nich mě kousl do zadní části levého lýtka. K popisu psa uvádím, že se jednalo o středně velkého psa, bílo – hnědé barvy, zvláštních znaků jsem si nevšiml, který na mě štěkal a následně mě kousl. Kousnutím psa mi vznikla škoda na kalhotách a to ve výši 500,– Kč, kdy kalhoty jsou poškozeny potrháním. Dále tím, že jsem by zraněn, mi vzniká újma na zdraví, kdy jsem byl ošetřen ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, kde mi lékař zranění dezinfikoval, zakryl obinadlem a doporučil místo ledovat,“ stojí v policejní zprávě napadeného.

Oslovili jsme také Solaříkovou. Co říká herečka?

„Nemůžu říct nic jiného, než jsem řekla Blesku – dokud není policejní vyšetřování uzavřené, nemohu se k tomu nijak vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ sdělila Patricie redakci eXtra.cz.

Související články

Další články