Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pes ji málem strhl k zemi: Angelina Jolie chřadne a fanouškům její fotky nahání hrůzu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Nepěkné
Angelina Jolie (44) má starostí nad hlavu! Stará se nejenom o smečku šesti dětí, ale v nedávných dnech ji potrápil i její zvěřinec. Herečka sebrala odvahu a šla vyvenčit velkého rotvajlera, záhy se však ukázalo, že to je nad její síly. Stačilo málo a hubeňoučká hvězda hollywoodských filmů by skončila obličejem na chodníku.

"Angelino, přiber, nebo to nedopadne dobře!" Vzkazů podobného ražení pro vyhublou Angelinu Jolie se dají najít stovky. Přitom to nevypadá, že by se někdejší sexsymbol chystal udělat něco pro svoje zdraví a přibrat alespoň několik kilogramů.

Fotky herečky z posledních dnů některým nahánějí až hrůzu. Angelina se už ani nesnaží maskovat obrovské prolákliny pod očima, její žilnaté a kostnaté ručičky také nevypadají vůbec dobře. "Vidíte ty vystouplé žíly? Angie by asi měla zajít za doktorem," strachuje se jedna z fanynek.

Že nemá Jolie sil na rozdávání, se ukázalo i na procházce s velkým rotvajlerem. Pes maličko zrychlil a herečka měla co dělat, aby se udržela na nohou!

Do toho se teď i v Americe přidala koronavirová pandemie. Rouška nebo rukavice? Tak ty nikdo na Angelině dosud neviděl. Snad bude v pořádku.

Související články

Další články