Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pes Bob a jeho banda nejlepších kámošů jsou hitem Instagramu! Viděli jste někdy něco roztomilejšího?

Bob by neublížil snad ani mouše.
+ Dalších 6 fotografií
Láska si nevybírá a přátelství evidentně také ne. Tedy minimálně v téhle rodině z Brazílie. Zlatý retrívr Bob tam totiž dělá nejlepšího kamaráda křečkovi a hned osmi papouškům! Co by bylo pro většinu psů lahodnou svačinkou, je pro Boba náhradní rodinou.

Jestli si myslíte, že pes je nejlepším přítelem člověka, tak dál raději nečtěte. Bob je totiž živoucím důkazem toho, že naši čtyřnozí miláčci umějí být kamarádem komukoliv.

„Bobovi je rok a devět měsíců. Mám ho od jeho čtyř měsíců a už před ním jsem měla korelu a andulku. Od začátku žili spolu a chovali se k sobě moc hezky. A tak jsem je nechala, ať si spolu hrají. Po čase jsem si pořídila další ptáky a nakonec i křečka,“ popisuje vznik netradičního přátelství Brazilka Luiz Higa Junior.

Ta se současně rozhodla, že bude snímky svých miláčků ukazovat několika přátelům prostřednictvím Instagramu a Facebooku. Bob a jeho banda kuriózních kámošů ale brzy přestali být zábavou pro několik vyvolených a v současnosti je na sociálních sítích sledují stovky tisíc lidí.

Proč tomu tak je si můžete sami prohlédnout v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články