Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pervitin mu ublížil, jinak to je skvělý kluk, říkají v Plzni o démonech Víti Starého z Mandrage

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Sláva a peníze - to je podle některých vrstevníků Víta Starého (30) z kapely Mandrage důvod, proč začal bojovat se svými démony. Redakce eXtra.cz získala názor na talentovaného hudebníka od lidí přímo z Plzně, kde Vít Starý žije. I když se obecně ví, že Vítka trápí jeho boj s démony, tak všichni se shodují, že jde o velmi nadaného a hodného člověka...

V Plzni je Víťa Starý slavný. Nejen on, ale celá kapela Mandrage. Hudebníky místní považují za pohodáře, kteří dělají poměrně zajímavou a úspěšnou muziku. Redakce eXtra.cz promluvila s lidmi, kteří kluky z kapely znají osobně. Třeba do tamního fitness centra chodí kytarista kapely Josef Bolan.

„Kluci jsou to skvělí. Mluví se tu o Víťovi, že mu drogy ublížily, ale jinak to je opravdu hrozně hodný kluk. Prostě neunesl slávu a peníze a našel si nějaký filtr. Bohužel špatný,“ řekl eXtra.cz zaměstnanec fitness centra Alice.

To, že Vít bojuje se svými démony delší dobu, si myslí obecně více lidí. „Jak dlouho, to nikdo neví. Ale mluví se tady o tom, že určitě rok. Je to hrozná škoda. Držím Víťovi palce, aby se z toho dostal,“ řekl eXtra.cz další z lidí, kteří Víta Starého znají.

Grznár přišel s pomocí

Redaktor eXtra.cz mluvil i s rodákem z Plzně, slavným kulturistou a youtuberem Filipem Grznárem, který nabídl pomoc. „V Plzni, kde bydlím, jsou Mandrage hodně populární. Skvělí kluci. Známe se. Mluví se o tom, že Víťa v tom jede. A moc dobře vím, že z toho není lehká cesta ven. Sám s tím totiž mám zkušenost. Ale Víťovi nabízím pomoc, můžeme spolu cvičit, když bude chtít. Protáhnu ho a dostanu ho do super formy. Drogy jsou fakt velký zlo,“ řekl eXtra.cz Filip Grznár, kterého mrzí, že talentovaný Víťa podlehl svým démonům.

Cesta ven existuje. Všichni unisono zpěvákovi z Mandrage přejí, aby nad svými démony zvítězil. Musí ale chtít sám. Snad i proto kapela nedávno oznámila, že si bere na nějaký čas pauzu. Konkrétně uvedla, že jeden ze členů na tom není dobře…

Pomoc i od Kociána

Osud Vítka Starého není lhostejný jen Plzeňákům, ale i jeho kolegům z branže. Bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián přišel s pěticí rad, jak by Víťa mohl své démony porazit. Natočil velmi zajímavé video, v němž popisuje, co udělat, aby byl zpěvák lidově řečeno v pohodě. Na video se můžete podívat ZDE: Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

Související články

Další články