Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Perverzní Neverland: Tyhle zvrhlosti dělal Michael Jackson dětem

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
dokument
Byl Neverland místem, kde slavný zpěvák zneužíval děti? Tyto informace odhaluje dvoudílný dokument Leaving Neverland, který pojednává o dvou nyní již dospělých mužích, jež dle jejich tvrzení Michael Jackson (†50) ještě jako chlapce opakovaně sexuálně zneužíval.

Michael Jackson, který zemřel v roce 2009, se 10 let po své smrti dočkal dokumentu, který má dokázat, že skutečně zneužíval děti. O tom se diskutovalo už za jeho života, především v době, kdy udržoval přátelský vztah s Macaulayem Culkinem z filmu Sám doma, nikdy však za své činy nebyl potrestán. To se rozhodli změnit dva muži, kteří v dokumentu Leaving Neverland popsali, jak je král popu jako děti sexuálně zneužíval.

Wade Robson a Jimmy Safechuck do dokumentu promluvili až 25 let po údajném prvním zneužití. Zpěváka obviňují z nejrůznějších praktik, například si prý hráli na doktory, prováděli vzájemnou masturbaci a orální sex. Tyto události se měly odehrávat přímo v jeho Neverlandu, což je anglický název pro Zemi Nezemi z pohádky o Petru Panovi, která v době, kdy měl děti zneužívat, byla hitem.

Oba muži v minulosti popřeli, že by je Jackson kdy zneužíval. Zda se rozhodli vyjít s pravdou ven až teď, nebo lhát proto, aby si vydělali, není jasné a vědí to jen oni sami. Rodina Michaela Jacksona obvinění odmítá a tvrdí, že když si nemůže veřejnost poslechnout názor druhé strany, neměla by poslouchat ani tu první. Dokument už však má své následky, BBC Radio 2, nejposlouchanější stanice v Británii, přestalo zpěvákovy písně pouštět do éteru.

Související články

Další články