Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Peroutka a Konvičková jsou tahouny celé soutěže! Ostatní melou z posledního!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Stejně jako minulou neděli, tak i ta dnešní byla velmi zajímavá. Show Tvoje tvář má známý hlas přináší každým týdnem nová překvapení, ale i zklamání. Tak kdo zazářil dneska a kdo byl největší propadák?

Další díl pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. I když dnešní výkony byly opravdu perfektní a mnohem lepší než kdy předtím, tak celkově je to utahaná nuda. Ondřej Sokol (45) dokola opakuje své staré vtipy, které už dávno nemají nic společného s humorem.

Většinou se porota drží a nemá zapotřebí trapně brblat. Ovšem dneska všichni čtyři předvedli v závěru soutěže opravdu ten nejsušší humor, jaký mohli. Všimli si toho i diváci v sále, kteří byli natolik rozpačití z toho, co porota říká, že se úplně zapomněli nuceně smát a tleskat.

Překvapením soutěže byla jindy podprůměrná Adéla Gondíková, která Ruslanu vystihla naprosto perfektně. Co se týče dynamiky a show, tak celou Tvář táhne mladá dvojice Milan Peroutka a Markéta Konvičková

Na zbytek soutěžících zpěváků si za dvacet minut po skončení pořadu ani nevzpomenete. Vyměňte moderátora, zpřeházejte porotu, dejte mladé soutěžící a možná na to půjde koukat.

Související články

Další články