Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Perný týden Agáty Hanychové: Po bitvě s Prachařem o Miu ji čeká souboj o Rozárku se Soukupem

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Zdroj: profimedia (2x), Pavel Dvořák/eXtra.cz / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 47 fotografií
Soud

Agáta Hanychová (39) má opravdu velmi náročný týden. Populární influencerka se svěřila na Instagramu svým holčičkám, že ji v nadcházejících dnech čekají rovnou dva soudy. První z nich proběhl v úterý 14. května s bývalým manželem Jakubem Prachařem (40) kvůli péči o dceru Miu. Druhý je na programu ve středu 15. května s Jaromírem Soukupem (55), s nímž se nemůže shodnout na výchově nejmladší dcery Rozárky. 

Domluvit se s bývalými partnery na výchově společných dětí i alimentech častokrát není žádný med. Své o tom ví také bývalá modelka Agáta Hanychová, která řeší spory rovnou se dvěma tatínky Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. S oběma expartnery by se navíc měla tento týden potkat před soudem.

Z toho důvodu zatím prý nepřemýšlí nad žádnou rodinnou dovolenou. "Uvidíme, jak to vše dopadne. Zatím neplánuji nic, protože nikdy nevíme, co se komu urodí v hlavě," řekla během pravidelného klábosení s nejvěrnějšími fanynkami na Instagramu Agáta a dodala, že od tatínků svých dcer čeká nějaké další překvapení.

Něco za něco

Zdá se ale, že si první tatínek Jakub Prachař jakékoliv podpásovky u Obvodního soudu na Praze 6 ušetřil. Známý herec dorazil na jednání v úterý 14. května dopoledne spolu se svým advokátem. Agáta k soudu sice nedorazila a poslala za sebe jen právničku, redakci eXtra.cz ale na dálku prozradila, že se s bývalým manželem po všech soudních tahanicích dohodli na společném kompromisu.

"Domluva je taková, že já smažu všechny příspěvky s Miou a Jakub mi bude posílat 10 tisíc korun a Mie na spořicí účet 15 tisíc korun," prozradila Hanychová s tím, že je s výsledkem soudního řízení spokojená a je ráda, že s Prachařem našla společnou řeč.

Video: Agáta Hanychová ukazuje dětský pokoj:

Spor se Soukupem

Ve středu dopoledne ji však čeká řešení dalšího nepříjemného sporu. Tentokrát se Agáta bude snažit dohodnout s nespokojeným expartnerem Jaromírem Soukupem, s nímž má jednoroční dceru Rozárku. Mediální magnát však umí být podstatně tvrdší protihráč než Prachař, a tak Agátu zřejmě čeká velmi náročný den. Její holčičky, které Soukupovi doslova nemohou přijít na jméno, jí ale zajisté budou držet všechny palce.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy