Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Perné chvíle ve Svatbě na první pohled: Drsný pád z koně a tichá domácnost u novomanželů

Svatba na první pohled: Romana spadne z koně. U Andrey a Kadriho to skřípe
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
reality show

Už čtyři páry se daly na společnou cestu. Poslední svatbu prožijí sympatická učitelka Klára (33) a učitel programování Michal (31). Řeknou si „ano“? A jak jsou na tom ostatní dvojice?

Čerství novomanželé Miroslava (23) s Petrem (28) se probudili do nového dne a čeká je svatební cesta na ostrově Malta. Petr hned stoupl v Mirčiných očích, když prohlásil, že miluje vaření, jež ona nesnáší.

Petr se po příjezdu na hotel pokusil o nějaké něžnosti, ale Mirka se na to zatím necítí. Potřebuje ještě čas. Novomanžel se ukázal jako gentleman a přání své vyvolené naprosto respektoval.

Vztah na dálku

Andreu a Kadriho (29), kteří se vrátili z líbánek, čeká karanténa v jejich společném bytě. Hned po příjezdu je mezi párem lehké dusno. Andrea zabrousila na téma vztahu na dálku, které jí není úplně po chuti. Kadri jí totiž řekl, že hodlá jet do Švýcarska a být tam rok či dva. To se však Andree nelíbí. Kadri se však brání, že se jeho novomanželka ani nesnaží najít kompromis. „Na férovku, to Švýcarsko je pro mě spíš ne, než ano,“ řekla natvrdo Andrea. Zavládne tak tichá domácnost.

Nejstarší pár projektu Svatba na první pohled si zatím užívá exotické Jordánsko. Zatím jim to klape, jediné, co Romanovi (48) trochu vadí, je Andreina (41) výška. Když si s ní však povídá, cítí se po jejím boku velmi dobře. A ona to má stejně. Snad jim to vydrží i dál…

Drsný pád na zem

Nejdál zatím došel první a zatím nejvýbušnější pár, který tvoří Romana a Jaroslav. Usměvavý programátor se pokusil svou milou potěšit a naplánoval projížďku v kočáru taženým koněm. A vyplatilo se. Romana měla úsměv od ucha k uchu, hlavně když zjistila, že se může na koni i projet.

Bohužel den se zvířaty nedopadl vůbec růžově. Kůň se zničehonic pod Romanou splašil a shodil mladou ženou na zem. Pád nevypadal vůbec dobře. Romana musela do nemocnice.

Mapa hvězd

Michal dal Kláře romantický předsvatební dárek - mapu noční oblohy ze dne, kdy se setkaly jejich hvězdy. Ani Klára nezůstala pozadu, k romantickému dopisu připojila vtipné dárkové kupony a pramen svých vlasů.

Rodiče si před svatbou stihli pohovořit a byli nadšeni z toho, jak si sedli. Mamince nevěsty se zejména líbil ženich. „Je to ten pravý,“ prohlásila. Zdá se, že i novomanželé si padli do oka a dokonce padla i opravdová pusa. A nejen jedna.

Související články

Další články