Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Perličky z večírku Ordinace v růžové zahradě: Zmlátí Mázl Rytíře? O Alenku budou ještě bojovat!

Herci z Ordinace slavili 1000. epizodu!
Zdroj: Showpix
+ Dalších 55 fotografií
Oslava natočení 1000. epizody nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě, jehož první klapka padla už v roce 2005, se nesla ve velkém stylu. Na večírek s výhledem na Vltavu a nábřeží Starého Města si nenechala ujít většina současných i bývalých hvězd stále populárního seriálu. Nechyběli ani redaktoři eXtra.cz. Zajímal nás především další vývoj milostného trojúhelníku Aleny Rytířové, Čestmíra Mázla a Karla Rytíře v podání Michaely Badinkové (39), Petra Rychlého (52) a Miroslava Etzlera (53). Zastihli jsme rovněž představitelku Dorky z baru U Čerta, která prozradila, zda se do Ordinace někdy vrátí.

Neuvěřitelných třináct let se vysílá oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě. Natočení již 1000. epizody si proto žádalo pořádnou oslavu. Na stylový večírek, jehož moderování se zhostil Petr Rychlý (52), dorazily téměř všechny bývalé i současné hvězdy seriálu.

Nemohl chybět manželský pár Zlata Adamovská (59) a Petr Štěpánek (69), Daniela Šinkorová (45), Bára Štěpánová (58) nebo Jan Čenský (56) a Dana Morávková (46) a mnohé další seriálové tváře.

Oslavu si nenechala ujít ani Michaela Badinková (39), představitelka Aleny Rytířové. Ta nyní prožívá mimořádné vztahové trable, jelikož čeká dítě s exmanželem Rytířem, ale žít chce s primářem Mázlem.

„Víme, že dítě bude Rytířovo. Pohlaví ještě neznáme. Bude to pořád napínavé, samozřejmě když tam jsou dva kohouti na smetišti, jeden z nich záhy neodpadne. Rozhodně to nebude v poklidu,“ nastínila Badinková další vývoj milostného trojúhelníku své postavy Aleny Rytířové.

Diváci nekonečného seriálu z nemocničního prostředí si nemohli nevšimnout, že mezi Čestmírem Mázlem a Karlem Rytířem to brutálně vře. Už několikrát téměř došlo na drsnou bitku. „Rytíř už několikrát málem udeřil Mázla a naopak. Mají to docela vyrovnané. Sice působí, že Mázl je vyšší, ale ve skutečnosti jsou vysocí úplně stejně. Myslím si, že to jsou rovnocenní partneři,“ popsala Badinková. Komu by dávala v pěstním souboji větší šance, však neprozradila.

Zastihli jsme i herečku Lucii Černíkovou (36), která v seriálu ztvárňovala barmanku Dorku, která patřila k oblíbeným a zároveň nejkrásnějším postavám. „Já jsem se tenkrát pohádala s partnerem Lucie, kterého hrál Petr Vágner, byla tam nějaká pře a já byla z baru odstraněna. Hrozně ráda na tu dobu vzpomínám, zvlášť teď se mi to hodně vrátilo, je to takový nostalgický večer,“ řekla nám Černíková s tím, že případný návrat Dorky Polákové do seriálu nyní není na pořadu dne.

Za vrchol večera se dá nepochybně označit hudební vystoupení Petra Rychlého, jehož pěvecký talent byl všem dosud utajen. Jelikož to nikdo nečekal, povedlo se Rychlému tak trochu zastínit Mira Žbirku (65), jenž dorazil zazpívat dnes již legendární znělku Ordinace v růžové zahradě.

Související články

Další články