Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Perkausové na Primě zvoní hrana a hledá se náhrada. Kdo je černý kůň, kdo čeká na šanci? To nepochopíte!

Eva má na kahánku. Kdo by ji mohl jednou nahradit?
+ Další 2 fotografie
Když se stala Eva Perkausová moderátorkou Top Star magazínu, tak se čekalo, že čísla sledovanosti vyletí nahoru. Nestalo se tak. Čísla rapidně spadla dolů. Eva je hezká, je milá, ale grafy sledovanosti hovoří proti ní. A tak je logické, že se mluví o tom, že bude vyměněna. Za koho?

Ukazuje se, že když dva lidé dělají totéž, tak výsledek může být hodně rozdílný. Na Nově coby moderátorka září prsatá blondýna Lucie Borhyová a diváci ji milují. Tak se čekalo, že podobně bude zářit i prsatá blondýna Eva Perkausová na Primě v magazínu Top Star. Což o to, z obrazovky docela září. Co nezáří, jsou čísla sledovanosti. Ty šednou.

Nebudeme tu detailně rozebírat, proč se Evě nedaří. Zlé hlasy hovoří o tom, že jí neprospěly informace o tom, s kým randí a kdo je jejím tajným mecenášem. Nechce se nám věřit tomu, že by to diváky Top Star magazínu zase tolik ovlivňovalo.

Spíše jde o to, že Eva kolem sebe nešíří auru, která by dokázala k obrazovkám přikovat i střední generaci unavených hospodyněk. Pánové se na tu prsatou nádheru podívají rádi, ale může překrásná Eva oslovit i unavené matky na mateřské nebo ženy, které počítají každou korunu a hledají možnosti, jak ušetřit na lepší svetr pro svou dceru? Tady je možná kámen úrazu, proč Evu část diváků prostě nepřijala.

A tak je logické, že na Primě se hovoří o tom, jak problém vyřešit. A podle našich informací padají hodně zajímavá jména. Dlouho se hovořilo o tom, že v záloze na svou šanci čeká Veronika Farářová. Jenže takový přesun v rámci jedné firmy by mohl nadělat zlou krev. A tak se začalo spekulovat, zda nepřijde nějaká nová tvář. Nějaká totální bomba, která všechny uvrtá před televizní obrazovku.

Padají hodně zajímavá jména a tím zřejmě nejzajímavějším je Dominika Myslivcová (21). Dívka, která začínala svou kariéru jako naivní růžovoučká holčička z Ostravy, o sobě dává poslední dobou opravdu hodně vědět.

Na obrazovkách TV Prima jsme ji mohli vidět v pořadu Češi na cestách, kde představovala krásy Turecka. Už tehdy bylo vidět, že ji kamera miluje. Dalším milníkem v jejím životě je spolupráce s předním českým fotografem Filipem Matušinským. Ten s Dominikou nafotil nádherný kalendář, který dokazuje, že tahle holčička vyrostla v sexy dámu – fotografie najdete ZDE.

A pak už to jelo. Někdo si údajně všimnul, že Dominika na fotkách vypadá stejně dobře jako Eva Perkausová. Možná i lépe. A zkušenosti s kamerou také Domča má. Co se bude dít nyní? Dostane Dominika další životní šanci a Eva půjde z kola ven?

Nebo se vedení Primy další prsaté blondýny zalekne a začne hledat nějakou seriózně vypadající brunetu? Všechny možnosti jsou otevřené, ale čísla sledovanosti prostě nemohou padat donekonečna..

Mohlo by vás zajímat

Další články