Ukazuje se, že když dva lidé dělají totéž, tak výsledek může být hodně rozdílný. Na Nově coby moderátorka září prsatá blondýna Lucie Borhyová a diváci ji milují. Tak se čekalo, že podobně bude zářit i prsatá blondýna Eva Perkausová na Primě v magazínu Top Star. Což o to, z obrazovky docela září. Co nezáří, jsou čísla sledovanosti. Ty šednou.

Nebudeme tu detailně rozebírat, proč se Evě nedaří. Zlé hlasy hovoří o tom, že jí neprospěly informace o tom, s kým randí a kdo je jejím tajným mecenášem. Nechce se nám věřit tomu, že by to diváky Top Star magazínu zase tolik ovlivňovalo.

Spíše jde o to, že Eva kolem sebe nešíří auru, která by dokázala k obrazovkám přikovat i střední generaci unavených hospodyněk. Pánové se na tu prsatou nádheru podívají rádi, ale může překrásná Eva oslovit i unavené matky na mateřské nebo ženy, které počítají každou korunu a hledají možnosti, jak ušetřit na lepší svetr pro svou dceru? Tady je možná kámen úrazu, proč Evu část diváků prostě nepřijala.

A tak je logické, že na Primě se hovoří o tom, jak problém vyřešit. A podle našich informací padají hodně zajímavá jména. Dlouho se hovořilo o tom, že v záloze na svou šanci čeká Veronika Farářová. Jenže takový přesun v rámci jedné firmy by mohl nadělat zlou krev. A tak se začalo spekulovat, zda nepřijde nějaká nová tvář. Nějaká totální bomba, která všechny uvrtá před televizní obrazovku.

Padají hodně zajímavá jména a tím zřejmě nejzajímavějším je Dominika Myslivcová (21). Dívka, která začínala svou kariéru jako naivní růžovoučká holčička z Ostravy, o sobě dává poslední dobou opravdu hodně vědět.

Na obrazovkách TV Prima jsme ji mohli vidět v pořadu Češi na cestách, kde představovala krásy Turecka. Už tehdy bylo vidět, že ji kamera miluje. Dalším milníkem v jejím životě je spolupráce s předním českým fotografem Filipem Matušinským. Ten s Dominikou nafotil nádherný kalendář, který dokazuje, že tahle holčička vyrostla v sexy dámu – fotografie najdete ZDE.

A pak už to jelo. Někdo si údajně všimnul, že Dominika na fotkách vypadá stejně dobře jako Eva Perkausová. Možná i lépe. A zkušenosti s kamerou také Domča má. Co se bude dít nyní? Dostane Dominika další životní šanci a Eva půjde z kola ven?

Nebo se vedení Primy další prsaté blondýny zalekne a začne hledat nějakou seriózně vypadající brunetu? Všechny možnosti jsou otevřené, ale čísla sledovanosti prostě nemohou padat donekonečna..