Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Perkausová vzkazuje Charouzovi: Je to odmítnutý muž a nic neproběhlo!

Antonín Charouz tvrdí, že byl přítelem Evy Perkausové. Ta tvrdí, že ho
odmítla.
Podnikatel Antonín Charouz (61) tvrdí, že byl milencem Evy Perkausové (21) a že jí pomáhal s kariérou. Ona se tomu jen směje. Charouz se prý chová jako odmítnutý chlap.

Podnikatel Antonín Charouz tvrdí, že pomohl nastartovat kariéru moderátorky Evy Perkausové. Prý spolu tři roky chodili a on ji miloval – celé Charouzovo prohlášení najdete ZDE.

Jenže nová moderátorka primáckého Top Staru tvrdí, že je to blbost. Že Charouze sice zná, ale nic s ním neměla.

„Pana Antonína Charouze samozřejmě znám, stýkala jsem se s ním. Občas bych nečekala, že někdo dokáže říct věci, které zarazí nebo šokují. Odmítnutý muž možná řekne věci, které neuvede na pravou míru. Tam ani nic více neproběhlo. Samozřejmě ho znám, ale pro mě je to opravdu uzavřená kapitola. Nezkoušela jsem ho kontaktovat, co sdělil on, mě zarazilo a šokovalo, ale já s tím nic neudělám,“ uvedla Perkausová pro super.cz.

O svém soukromí pořád mluvit nechce. Přítele se snaží tajit.

Ale na eXtra.cz dávno víme, že to táhne s jesenickým podnikatelem Karlem Kubou (41), který jí koupil byt a luxusní auto. Pikantní je, že Kuba dříve žil s ženou, která je nevlastní sestrou Perkausové – více ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články