Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Perkausová šokovala: V živém vysílání propálila tajnou svatbu s Ivanem Heckem

Party v SaSaZu po finále Elite Model Look.
Zdroj: Se souhlasem Světlany Pospíšilové
+ Dalších 5 fotografií
Svatba

Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová (27) se tajně provdala! Novinku prozradila v přímém přenosu, kdy se představila s novým příjmením, které převzala po manželovi Ivanu Heckovi (39). Utajenou veselkou šokovala nejen diváky, ale i kolegu Romana Šebrleho (47).

"U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová," řekla na začátku televizní relace půvabná moderátorka. Perkausová tak šokovala nejen diváky, ale očividně i kolegu Romana Šebrleho, který v tu chvíli zkoprněl. Blondýnka tak svatbu s Ivanem Heckem utajila i před kolegy.

Jak se svěřila pro pořad Showtime, svůj vztah s partnerem stvrdila před oltářem na ostrově Mauricius, kam s Heckem odletěla na začátku roku. "Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy. Člověk vyzná lásku, řekne si ano, předá prstýnky, nakrmí se dortíkem a už jsme byli manželé," řekla moderátorka v pořadu Showtime.

Nyní manželé dodrželi tradici, že by se měla svatba konat do roka od zásnub. Podnikatel Hecko přitom před svou láskou poklekl loni v dubnu. Své ano si pak řekli 12. ledna, což bylo jen pár dní poté, co oslavili páté výročí.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy