Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Perkausová se vyjádřila k zemětřesení na Primě: Jsem citlivá, nemám ráda křivdu, přiznala

Eva Perkausová zazářila v rudé.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Přiznání

Televize Prima prožila několik dramatických měsíců. Sestavy moderátorů se promíchaly a po nástupu Evy Perkausové (29) z mateřské dovolené navíc musel někdo z kola ven. Na televizní obrazovky se Eva vrátila jen tři měsíce po porodu a nyní v rozhovoru pro pořad Blesku Kápni božskou! promluvila o škatulatech, která na Primě proběhla.

Moderátorka Eva Perkausová se po porodu syna Killiana velmi brzy vrátila na televizní obrazovky televize Prima. Místo Romana Šebrleho (48) ale nyní moderuje zprávy s Petrem Suchoněm (38).

Na Primě se totiž událo doslova zemětřesení a plno lidí to dává za vinu Perkausové. Se Šebrlem začala moderovat Soňa Porupková a na svém postu skončila Gabriela Lašková. Kromě ní ale odešla též moderátorka TopStaru Gabriela Soukalová, která špatně pochopila situaci a dala výpověď sama.

Jsem citlivá, říká Perkausová

Perkausovou začalo mnoho lidí osočovat, že za odchod svých dvou kolegyň může ona. „Jsem citlivá osoba. Neříkám, že si hodně věcí beru, ale nemám ráda křivdu, která se vlastně děje dnes a denně. Zrovna se to týká i té události, co se stala na Primě. Hodně lidí mi křivdilo, a to mě trochu zasáhlo,“ prozradila Perkausová v rozhovoru pro pořad Blesku s názvem Kápni božskou!.

Některé čtenářky se však Perkausové zastávají a naopak si myslí, že by se měla pozornost upřít na Porupkovou. „Nic proti paní Porupkové nemám, ale můj názor je, že by měli řešit spíše ji. To ona vás zastoupila u Romana, takže se divím těm škarohlídům, jak přehlížejí fakta...“ myslí si čtenářka podle Blesku. S tímto názorem souhlasila i Perkausová, která zároveň dodala, že respektuje vedení televize.

Škatulat ale bylo na Primě více. Kromě Soukalové a Laškové dostal výpověď i moderátor Nového dne Josef Mádle a sportovní moderátor Jan Povýšill, jak redakce eXtra.cz informovala již letos v únoru.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy