Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pepu Vojtka čekají TEMNÉ DNY: Jovanka má jasno a NEVYPADÁ TO DOBŘE!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
ZPOVĚĎ
Aféra kolem Pepy Vojtka (53), jenž podle webu Expres.cz i coby ženatý muž chodil každé pondělí do bytu jiné (podle svých slov dělat na cédéčku), může dopadnout všelijak. Jovanka Vojtková (39) už se nechala slyšet, že nebude tou, která by se nechala podvádět a klidně se rozvede. Podle našich informací k tomu nemá opravdu daleko!

Redakce eXtra.cz hovořila se ženou, která má hodně blízko k oběma z manželského páru, jenž si nyní prochází největší zkouškou za dobu své devítileté existence. Ta situaci nevidí moc dobře.

„Pepa je sice trochu divočejší, ale mám ho ráda, je hodný. Ať se v životě choval jakkoli, o všechny děti se vždy postaral. Jovanka je zase úžasná v tom, že s jeho dalšími dětmi nemá problém, všechny za nimi do Jevan jezdí a starají se o ně spolu. Ale když přebrala manžela své nejlepší kamarádce Libušce, to už tak v pohodě moc není. Když ví, čeho je schopný, neměla by být asi překvapená i tím, kdyby se to náhodou opakovalo,“ říká jasně a poměrně nekompromisně směrem k Jovance Vojtkové přítelkyně dvojice.

Sklízí, co zasela?

„Jsou chlapi, kteří se nikdy nezmění a nikdo je nepředělá, i kdyby se snažil sebevíc. Jak jsem Jovanku poznala, věřím tomu, že teď bude schopná nekompromisně se sebrat, zabalit sobě i dětem věci a okamžitě odjet,“ myslí si.

Pepa Vojtek (53) se krizi snaží zažehnat, ale zatím to nevypadá moc dobře

„Připadá mi divné, že by na něj každé pondělí novináři jen tak číhali, spíš mi přijde, že ho někdo udal. A snad ne ta, kterou myslím,“ dodala záhadně kámoška páru. Kterou ze zúčastněných asi tak myslela? A opravdu to mohl na známého rockera někdo narafičit, nebo jde jen o výmysl bujné fantazie?

Související články

Další články