Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Peprný zážitek Meghan Markle: Na líbánkách ji šmíroval klučina (13) a ukradl jí KALHOTKY!

Na Meghan praskla pikantní minulost!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Není tajemstvím, že Meghan Markle (36) už v minulosti jednou vdaná byla. Když si roce 2011 brala filmového producenta Trevora Engelsona (41), zdaleka to nebyla taková sláva jako před týdnem na hradě Windsor, kde si řekla ano s princem Harrym (33). Nejspíš se ale nepovede trumfnout tehdejší líbánky, na kterých se Meghan vkradl do sprchy třináctiletý kluk!

Meghan Markle a princ Harry si už dávno měli užívat na líbánkách, ale kvůli pracovním povinnostem je museli odložit.

Vévodkyně ze Sussexu doufá, že ji tentokrát nepotká podobná nepříjemnost jako před sedmi lety. Po svatbě s Trevorem Engelsonem vyrazili na líbánky na Nový Zéland. Pronajali si obytný karavan a ostrov projezdili křížem krážem. V jednom z kempů ale na Meghan čekal hodně pikantní zážitek.

V té době nepříliš známá americká herečka se šla osprchovat do společného zařízení. Natolik se zalíbila třináctiletému klukovi, že neodolal a do sprch se za ní vkradl. Chtěl jí ukrást spodní prádlo. Jenže Meghan si malého šmíráka všimla a ještě mokrá, zabalená jen v ručníku, ho popadla a odvedla ho za jeho rodiči.

„Šla jsem s ním za rodiči, kteří z toho byli v šoku. Teď už se tomu směju, ale v ten moment to bylo vážně šílené. Byl to jen neškodný malý kluk, pravděpodobně strašně znuděný svými rodiči,“ řekla Meghan v britské ranní televizní show.

Snad Harry a Meghan vyrazí na líbánky co nejdřív a nebude je tam čekat podobný incident. Měli by jet do Afriky. Spekulovalo se o Namibii, ale pravděpodobně půjde o jinou africkou zemi.

Související články

Další články