Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sabine Kleckova je megahvězdou OnlyFans, tam ji sledují i ženy

Zdroj: Se souhlasem Sabine Kleckove
+ Dalších 6 fotografií
OnlyFans

Na OnlyFans mě nesledují pouze muži, ale také ženy, prozradila v exkuzivním rozhovoru redakci eXtra.cz Sabine Kleckova, profesionální influencerka, která žije v Dubaji. Ta si na webové stránce proslulé svým peprným obsahem vydělává slušné peníze.

Sabine Kleckova je hvězdou OnlyFans

"Tento rok jsem si založila OnlyFans, kde si fanoušci zaplatí předplatné na měsíc a jim odepisuji a dodávám fotky a videa, která na žádných jiných sociálních sítích nesdílím," popisuje Sabine Kleckova, která se živí jako infuencerka. Rodilá Češka žije aktuálně v Dubaji.

"OnlyFans je taková VIP stránka, na které fanoušci platí za exkluzivní kontent. Tím pádem mám na větší čas. Když jsem si OnlyFans založila, absolutně jsem nečekala, jak virálním se stane a tolik fanoušků si opravdu předplatné zaplatí," říká Sabine.

Líbí se jim zadeček

Sabine se líbí spoustě mužů, kteří jí také píší a tvoří velkou část jejích fanoušků. Zeptali jsme se jí, čím to je. "Díky fitness postavě a většímu pozadí," odpověděla bez váhání. "Muži se na takové fotky nalákají víc než ženy. OnlyFans se nečekaně stal mým velmi vysokým vedlejším příjmem," prozradila Sabine, jejíž profil patří k těm top. Přesto je single.

"U mužů jsem byla vždy žádána, ale nikdy jsem nikoho konkrétně nehledala. Vím, že co přijít, přijde a zatím jsem spokojená single, vzdělávám se, zlepšuji sama sebe a žiju si podle vlastních pravidel," prozradila Sabine exkluzivně redakci eXtra.cz. Přestože s oblibou cestuje a stýká se s celebritami, nastavila pro svého potenciálního budoucího partnera velmi vysokou laťku.


Sabine jsme se zeptali i na to, kolik fanoušci za její sledování zaplatí. "Pohybuje se to, někdy dělám propagační slevy," říká. Aktuálně vyjde předplatné asi na 10 dolarů, což dělá v přepočtu něco kolem dvou set korun měsíčně.

Na OnlyFans ji nesledují jen muži

Ale je to dřina. Sabine na stránku přidává nové příspěvky každý den. Jak exkluzivní fotky, tak i videa. "Ano, přidávám i provokativnější fotky, které by mi mohly být na Instagramu zakázány," přiznává a vzápětí dodává, že si ale předplatné na webu zaplatilo i mnoho fanoušků jen proto, aby si se Sabine mohli psát.

S OnlyFans má jen pozitivní zkušenosti, navíc se jí dostává od fanoušků velké chvály. "Mám hodně fanoušků, co se do mě zamilovali a často mi píší, že jejich jediným snem by bylo osobně poznat anebo se se mnou alespoň vyfotit," připustila.

Sabine ale vzápětí vyvrací další mýtus. OnlyFans není jen pro muže. "Mám tam jako fanoušky i ženy, i holky chtějí vidět další fotky, které na Instagram nedávám, anebo mi třeba jen napsat. OnlyFans je známý hlavně kvůli odvážnějším fotkám a videím, ale mám zkušenosti i s tím, že lidé se prostě ke mně chtějí jen dostat blíž," uzavírá.

Související články

Další články